(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

«Ранкові» зустрічі в Чернігові

Опубліковано 24 Листопада, 2016
«Ранкові» зустрічі в Чернігові
23 листопада 2016 року в Чернігівській ЗОШ №25 відбувся семінар «Формування творчої особистості та життєвих компетентностей учнів в умовах реалізації розвантажувальних та оновлених програм початкової школи». Учасниками семінару були вчителі, заступники директорів шкілз навчально-виховної роботи, методисти міського методичного центру, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, керівники управління освіти Чернігівської  міської ради,викладачі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

Подією для чернігівських педагогів стала довгоочікувана зустріч з Онопрієнко Оксаною Володимирівною, керівником творчого колективу з розроблення Державного стандарту початкової загальної освіти, співавтором навчально-методичного комплекту «Математика» для 1-4 класів. Основна увага в її доповіді була приділена перспективам розвитку початкової освіти, відображеним у концепції Нової української школи. Учасники семінару ознайомились із сучасними підходами до навчання молодших школярів, на яких акцентуватиметься увага у новій редакції Стандарту. Доповідь ілюструвалася прикладами із підручника «Математика» нашого видавництва. 

Відбувся активний обмін думками, взаємозацікавлена розмова із конструктивними пропозиціями щодо змісту майбутнього Стандарту і подальшої співпраці з автором.

В інтерв’ю журналістам трьох регіональних телеканалів О.В. Онопрієнко наголосила на особливостях упроваджуваних реформ в освіті.

З інтересом педагоги Чернігівщини сприйняли виступ керівника департаменту зв’язків з громадськістю видавництва «Ранок» Лелюха Володимира Миколайовича. Вони цікавилися новітніми надбаннями видавництва щодо навчально-методичного забезпечення початкової освіти,   планами на перспективу.

Учасники семінару одностайно висловилися за подальше продовження співпраці з видавництвом і поглиблення зв’язків з нашими авторами.