(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

«Ранок» на Всеукраїнській математичній конференції в Одесі

Опубліковано 23 Вересня, 2016
«Ранок» на Всеукраїнській  математичній конференції  в Одесі
15-16 вересня 2016 року за підтримки та участі видавництва «Ранок» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалізація наступності в математичній освіті». Захід проходив  у  Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», який цього року святкує своє 200-річчя. Співорганізатором конференції став Одеський обласний інститут удосконалення вчителів. Серед учасників зустрічали провідних фахівців Інституту педагогіки НАПН України та педагогічних університетів країни, авторів нових підручників.

Завітали до заходу гості з різних куточків України, були представлені: Івано-Франківськ, Полтава, Суми, Київ, Одеса, Житомир, Харків, Черкаси, Краматорськ, Бердянськ, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Чернігів. Зібралась у закладі і одеська передова освітня спільнота.

З провідних математичних майстрів у конференції брали участь наші шановні автори:
Скворцова Світлана Олексіївна, професор, завідувач кафедри математики та методики початкового навчання ДЗ «Південноукраїнський Національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», доктор педагогічних наук, співавтор Державного стандарту початкової загальної освіти в галузі «Математика» та навчальної програми з математики для 1–4 класів, співавтор підручників — переможців Всеукраїнського конкурсу;
Онопрієнко Оксана Володимирівна, докторантка Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, співавтор Державного стандарту початкової загальної освіти в галузі «Математика» та навчальної програми з математики для 1–4 класів, співавтор підручників — переможців Всеукраїнського конкурсу;
Школьний Олександр Володимирович, доктор педагогічних наук, доцент Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. 
Під час авторських майстер-класах для вчителів було розглянуто методичні підходи, на яких побудовані нові 
підручники видавництва «Ранок», а  також посібники для підготовки до ЗНО з математики.
На секційних засіданнях видавництво представили Сушкова М.О., керівник напрямку «Початкова школа», та Лелюх В.М., керівник департаменту зв’язків з громадськістю.

Протягом заходу розглядались наступні загальні проблеми: 
  • наступність та перспективність у формуванні математичних уявлень і понять дошкільників та першокласників;
  • наступність у формуванні предметної математичної компетентності учнів початкової та основної шкіл;
  • наступність у навчанні математики в основній та старшій школах;
  • проблеми реалізації наступності у навчанні математичних дисциплін студентів ВНЗ ( з використанням збірників для підготовки до ЗНО
  • підготовка вчителя/викладача до реалізації принципу наступності у навчанні математики між різними ланками освіти
Вчителі мали змогу детально ознайомитися з посібниками видавництва і придбати їх на педагогічній ярмарці, що була організована нашою філією в Одесі за підтримки представників мережі книгарень «Книголенд».
Учасники зустрічі залишились дуже задоволені спілкуванням і пообіцяли розповсюдити отриманий досвід у своїх регіонах.