(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

"Ранок" підготував 2 підручника з історії для 6 класу

Опубліковано 20 Березня, 2019
"Ранок" підготував 2 підручника з історії для 6 класу
Навіщо вивчати історію, якщо ти не збираєшся стати істориком? Навіщо потрібні дітям далекі від реальності знання про життя давно померлих людей? Чим їм допоможуть події багатовікової давності?
 
З цим можна сперечатися, але недарма історичним подіям присвячують голлівудські бестселери, які можна дивитися неодноразово. Падіння Римської імперії, повстання Спартака і Троянська битва ... Історія надає чудовий матеріал для вивчення історичних героїв і ситуацій з реального життя.
 
Цього року видавництво «Ранок» підготувало до конкурсу підручників два історичних путівника по первісный історії і стародавньому світу. Це підручники для 6 класу, їх можна подивитися на сайті.
 


Автори першого підручника «Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс» А.В. Гісем та О.А. Гісем. При створенні підручника автори орієнтувалися в першу чергу на школярів. Параграфи написані доступною мовою, не перевантажені деталями і складною термінологією. Головним завданням підручника є не просто дати нові знання, а пояснити, чому розвиток людства відбувалося саме так, а не інакше.
 
Підручник містить велику кількість кольорових ілюстрацій, які допоможуть учням краще представляти життя людей далекого минулого. Текст доповнений вставками «цікаво знати», які містять цікаву й іноді вражаючу інформацію про життя стародавніх людей.
 
Розміщені в підручнику карти й схеми допоможуть легко подорожувати по епохах минулого. Головне, чого автори хочуть домогтися - щоб школярі вміли цю історію зрозуміти. Не запам'ятати, де і коли відбувалися якісь події, а саме зрозуміти: чому все відбувалося саме так. Вловити внутрішню логіку того, що відбувається.
 
При виконанні практичних завдань школярі зможуть відчути себе справжніми дослідниками, адже для них авторами було підготовлено нескладні, але пізнавальні уривки з історичних джерел, а також комплекс завдань, який допоможе учням з легкістю орієнтуватися в прочитаному.
 
Підручник С.В. Дьячкова також буде цікавий дітям. Він допоможе засвоїти дуже важливі періоди всесвітньої історії - Первісну історію та історію Стародавнього світу. Кожна тема супроводжується історичними картами, це надійні покажчики, вони допоможуть школяреві орієнтуватися в просторі і часі, твердо знаючи, де і коли відбулися певні події. До підручника розроблений електронний освітній ресурс, який більше розповість про події тисячолітньої давності. Узагальнити знання можна за допомогою тестових завдань до розділів, які виконуються в режимі онлайн.
 
Шановні вчителі, конкурс закінчується 24 березня, встигніть вибрати підручник, за яким ваші учні навчатимуться наступні 5 років!
 
Хто не знає свого минулого, той не знає свого майбутнього!

Джерело