(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

«РАНОК» У ЧЕРКАСАХ

Опубліковано 15 Квiтня, 2016
«РАНОК» У ЧЕРКАСАХ
Традиційна триденна весняна методична сесія для завідувачів районними і міськими методичними кабінетами «Організаційно-педагогічні умови діяльності методичної служби щодо створення простору педагогічної культури для учасників навчально-виховного процесу» відбулася цими днями водночас із ХХІ обласною виставкою «Освіта Черкащини» у комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників».

Активну участь у цих заходах взяв директор департаменту зв’язків із громадськістю видавництва «Ранок» Володимир Лелюх. Взаємозацікавлене спілкування з учасниками виставки, методистами обласного інституту, вчителями і керівниками навчальних закладів області сприяло зміцненню іміджу видавництва, посилювало інтерес до його продукції. У своїй доповіді на пленарному засіданні сесії керівників районних і міських методичних служб і директорів шкіл В. Лелюх презентував нове бачення діяльності методичних служб та шляхи забезпечення ефективної роботи вчителя в умовах адміністративно-територіальної реформи.

Особливу увагу було приділено політиці видавництва, що сприяє досягненню якості освіти, раціональній організації процесу навчання відповідно до сучасних вимог і суспільного замовлення. Учасники засідання з великим інтересом сприйняли цей виступ, надали схвальну оцінку підходам видавництва у ставленні до вчителя, турботи про його високоефективну роботу, збереження часу і сил.

Ще однією подією дня, яка викликала зацікавленість учасників заходу, стала презентація нового підручника «Алгебра. 8 клас», створеного колективом авторів - Н. С. Прокопенко, Ю. О. Захарійченко, Н. Л. Кінащук.