(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

«Ранок» у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017»

Опубліковано 23 Березня, 2017
«Ранок» у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017»
16 – 18 березня 2017 «Ранок» взяв участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017». Традиційно широку увагу учасників виставки привернув павільйон нашого видавництва, на якому цьогоріч, крім дитячої і навчальної продукції, були представлені демонстраційні версії всієї палітри новостворених підручників для 9 класу. Відвідувачі мали можливість дізнатися від співробітників «Ранку» про змістові переваги наших підручників та організаційні особливості їх вибору вчителями.

Наше видавництво є лідером у випуску й упровадженні сучасного навчально-методичного забезпечення, створеного відповідно до вимог новітньої освітньої політики, тому вкотре стало переможцем конкурсу розробок міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» – цього разу у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді», що відзначено Дипломом і Золотою медаллю.

Центральною подією участі видавництва у виставці стало проведення воркшопу «Дитиноцентризм: реальний, а не формальний. Долаємо труднощі разом». Його актуальність зумовлена часом проведення, що збігається з розробленням нових нормативних документів, які визначатимуть подальший розвиток української освіти. Метою заходу постало активне обговорення насущних проблем формування особистості в цілісному педагогічному процесі. До модерування заходу було залучено досвідчених фахівців із галузі побудови особистісно зорієнтованого освітнього простору –  Беха Івана Дмитровича, доктора психологічних наук, професора, дійсного члена НАПН України, директора Інституту проблем виховання НАПН України, Пузікова Дмитра Олеговича, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача відділу інновацій та стратегій розвитку освіти Інституту педагогіки НАПН України; Лелюха Володимира Миколайовича, керівника департаменту зв’язків з громадськістю видавництва «Ранок». У ході дискусії відбувся обмін думками з професійною та зацікавленою аудиторією щодо пошуку реальних шляхів подолання труднощів у творенні «Нової школи», реформуванні освітньої системи на основі утвердження принципу дитиноцентризму як базового принципу організації навчального процесу і всієї системи стосунків в освіті, навчальному закладі, зокрема, між тими, хто навчає і тими, хто навчається. Сподіваємося, що набутий і розповсюджений досвід стане відправною точкою в реалізації дитиноцентризму як ключової парадигми вітчизняної системи освіти.