(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Разом з методистами Полтавщини про розвиток шкільної математичної освіти

Опубліковано 29 Листопада, 2016
Разом з методистами Полтавщини  про розвиток шкільної математичної освіти
Про проблеми шкільної математичної освіти, сучасні тенденції її розвитку ішлося 25 листопада 2016 року на обласному науково-практичному семінарі в м. Лубни Полтавської області. Учасниками семінару були вчителі, методисти районних і міських методичних кабінетів області, науковці обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

Про важливість обговорюваної проблеми, її резонансність у широких колах громадськості свідчила присутність на семінарі й активна участь у ньому міського голови Лубен О. П. Грицаєнка.

Питання якісної освіти неможливо розглядати окремо від обговорення відповідного навчально-методичного забезпечення. Тому присутність на заході представників видавництва «Ранок» була своєчасною і доцільною.

З надзвичайним інтересом і захопленням сприйняли педагоги виступ талановитого вченого, автора навчально-методичного комплекту «Алгебра», Захарійченка Юрія Олексійовича, кандидата фізико-математичних наук, викладача Національного університету «Києво-Могилянська академія». Спілкування виявилося взаємно надихаючим і продуктивним. Неординарність доповідача викликала бажання і потребу всіх учасників продовжити співпрацю.

Проблема адекватності,можливостей і мотивів вибору підручників учителями, ролі і відповідальності методичних кабінетів у створенні реальних передумов для обґрунтованого волевиявлення в цих  першорядних питаннях, підняте у виступі керівника департаменту зв’язків з громадськістю видавництва «Ранок» Лелюха Володимира Миколайовича,  було схвально сприйняте аудиторією.

З ініціативи і на запрошення міського голови вирішено провести у місті Лубнах регіональний  форум «Нова українська школа: на шляху до змін» за широкого представництва авторів «Ранку».