Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Серпневий педагогічний форум «Нова українська школа – 2017-2018 н.р. Старт чи продовження поступу»
31.08.2017
21-22 серпня 2017 року на базі  Київського  Університету імені Бориса Грінченка пройшов серпневий педагогічний форум «Нова українська школа – 2017-2018 н.р. Старт чи продовження поступу».

На заході видавництво “Ранок” представило виставку друкованих видань та інтерактивні експозиції. Кожен учасник мав можливість скористатись Інтернет підтримкою, переглянути відео уроки, лабораторні та практичні роботи, пройти тестування з навчального предмету.
21 серпня від видавництва “Ранок” виступили 17 авторів підручників старшої та молодшої школи на експертній лінійці з майстер-класами, які показали викладання навчального предмету у світлі положень Нової української школи. Присутні вчителі заслухали доповідачів. Вони підкреслили необхідність “Інтерактивної школи”, з словами вдячності до авторів видавництва закінчилась експертна лінійка.

22 серпня відбулися майстер-класи для керівників навчальних закладів м. Києва. На заході були присутні високоповажні освітяни: міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Григорівна Фіданян, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Олександрович Огнев'юк.

Міністр освіти і науки України Гриневич Лілія Михайлівна відвідала виставку друкованих видань, представники видавництва “Ранок” розказали про підручники та продемонстрували Інтернет підтримку.

Родзинкою заходу був відкритий урок в актовій залі. Всі керівники навчальних закладів згадали своїх перших вчителів. Відзначили, що Нова українська школа це новий подих в освіті.

З найкращими побажаннями видавництво “Ранок” приєднується до всіх теплих слів, сказаних на серпневому педагогічному форумі. 

 
  
  
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: