Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Стартував фінальний етап конкурсу підручників
03.03.2015
2 березня 2015 року стартував другий (фінальний) етап конкурсу підручників. Уперше освітяни можуть впливати на те, за якими підручниками будуть навчатися школярі.
З 27.01.2015 р. до 20.02.2015 р. експертами проводилася досконала експертиза і було відібрано 214 підручників із 259 для участі у другому етапі конкурсу.
Усі позиції, що пройшли або не пройшли у другий етап, були публічно оголошені членами Конкурсної комісії під час онлайн - трансляції у п’ятницу 27 лютого на освітньому порталі «Педпреса». Перелік цих підручників оприлюднять на офіційному веб-сайті МОН, Інституту модернізації змісту освіти, а також у мережі Інтернет.
«Найближчими днями будуть оприлюднені всі без винятку висновки разом із зазначеними  іменами експертів. Таким чином, із ними зможе ознайомитися кожен автор, учителі та журналісти. Адже експерти мають бути відповідальними перед громадськістю та авторами рукописів за якість своєї роботи» — сказав Павло Полянський.
Нагадаємо, що другий етап триватиме з 2 до 20 березня 2015 року. Упродовж цього періоду вчителі мають ознайомитися на електронному репозитарії з електронними версіями підручників та обрати один із них. Паралельно школи надсилатимуть копію свого замовлення в паперовому вигляді. Фінальні результати будуть оприлюднені за кілька днів після завершення конкурсу. 
Кожна школа має чітко дотримуватися визначених термінів, вчасно реєструватися на репозитарії та обирати підручники. Адже вчителі зможуть отримати нові підручники, зробивши замовлення лише у визначений період.
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: