(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Сучасна наука для сучасних дітей: набори для експериментів та енциклопедії винаходів з доповненою реальністю

Опубліковано 10 Травня, 2019
Сучасна наука для сучасних дітей: набори для експериментів та енциклопедії винаходів з доповненою реальністю

У наш час гостро стоїть проблема гаджетів у руках дітей. Але ж і позбавити їх планшетів і смартфонів ми не можемо, це невід’ємна частина сучасного життя. Головне завдання дорослих – поєднати корисне з цікавим.

Новий унікальний проект «Світ чекає на відкриття» взявся поєднати науку, мультфільм, віртуальну гру, практичні досліди й 3D-конструктор.

Це спільний проект телеканалу ПлюсПлюс та видавництв «Ранок» і «Ранок-креатив», який включає багатосерійний мультфільм, набори для експериментів та творчі енциклопедії з доповненою реальністю. Він створений для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. До речі, цей проект рекомендований Міністерством освіти та науки України.

Тож хто казав, що наука може бути нудною?

Певно, той, хто вивчав її лише за підручниками.

Набори для експериментів «Світ чекає на відкриття» містять усе необхідне для проведення різних дослідів, покрокову інструкцію, а також інформацію про історію різноманітних винаходів, як от: повітряна кулька, вентилятор, термос, фен, клей, мікроскоп, батарейка, годинник, лампочка тощо.

Серія наборів складається з чотирьох різновидів за такими темами: «Природа і довкілля», «Вода та її стани», «Вітер і повітря», «Сонце й енергія». Проводячи власні досліди й експерименти, майбутні винахідники дізнаватимуться на практиці, як влаштовані деякі пристрої або явища природи. Зробивши власне перше відкриття, дитина захоче й далі дізнаватися, цікавитися, досліджувати й відкривати нове. А світ чекатиме на її винаходи в майбутньому!
 

До проекту належить серія книжок «Моя творча енциклопедія», які дають дітям можливість створити власний проект. У книжках зібрана найцікавіша інформація про різні винаходи та їхніх винахідників. Діти дізнаються про моделювання, техніку й технології. До речі, на відміну від традиційних енциклопедій, інформація в книжках подана незвичайно: є тексти, перевернуті догори ногами й надруковані у дзеркальному відображенні, ― це сприяє кращому залученню до процесу, більшому зацікавленню та спонукатиме дітей читати самостійно. Головна «фішка» книг ― це 3D-конструктор: дитина може сама зібрати 3D-модель для власного проекту.

Набори для експериментів та енциклопедії містять безкоштовні додатки з доповненою реальністю. Слід лише навести камеру на QR-код на коробці або обкладинці книги та завантажити безкоштовний додаток ― і дитина зможе допомагати героям мультфільму «Світ чекає на відкриття» шукати необхідні елементи для винаходів та долати труднощі.

Напевне, ви знаєте, що найвидатніші відкриття в історії людства створювали звичайні люди. Проте всі вони мали спільні риси: були дуже допитливими, уважно спостерігали за навколишнім світом, вміли бачити незвичайне у звичайному та робити висновки. Саме розвиткові таких рис у сучасних дітей сприяє проект «Світ чекає на відкриття», аби кожен мав змогу стати винахідником. Тож не гайте часу і скористайтеся нагодою, аби залучити своїх дітей до цікавого й зовсім не нудного світу науки й відкриттів.

Інна Конопленко

Джерело