Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Святкуємо разом День народження видавництва «Ранок»
27.06.2016

Момент отримання подарунку завжди зачаровує. Під час очікування невідомого, немов, перехоплює подих, а в голові починають вимальовуватися чудернацькі картинки і єдине питання, яке зараз хвилює – «Що то є за подарунок? Що криється під сантиметрами обгорткового паперу чи картону?» Згадали це хвилююче відчуття? А як щодо емоцій, які переповнюють тебе, коли не отримуєш, а робиш подарунок… Багато оцінюєш, вибираєш, хвилюєшся і сподіваєшся, що вгадав бажання людини, яка обдаровується. З такими почуттями стикався кожен.

Нещодавно видавництво «Ранок» відсвяткувало свій День народження.Яскраві посмішки та добрі оченята малюків є найкращим подарунком для всієї «майстерні» видавництва. Це є дуже приємним відчуттям. Для того, щоб його подвоїти, ми вирішили розіграти призи серед читачів видавництва «Ранок», а саме чотири квитки у дельфінарій (2 у мережі ВК і 2 у мережі ФБ). Конкурс стартував у кінці травня і в ньому прийняли участь багато шанувальників літератури нашого видавництва.  Переможницями стали чарівні жінки:

​​Ольга Горгопа (https://vk.com/olyushkag) - «Улюблені книги, улюблений видавець створюють щасливе дитинство мого малюка!»

та Наталія Олейник (https://www.facebook.com/profile.php?id=100004315156635) - «Скажу чесно, що і я особисто не змогла бути осторонь таких пригод і приєдналась до читання. Особливо не залишилась байдужою до долі Емі і Дена Кехелів і спостерігала за пригодами дітей зі сторінок книг. Я щиро дякую видавництву «Ранок» за надане задоволення читати книжки українською мовою!»
 

Вони ходили до дельфінарію разом зі своїми дітками та отримали багато позитивних емоцій.

Давайте й надалі дарувати радість шанувальникам книжок видавництва «Ранок» - випускати для них добру, позитивну та креативну продукцію.
 

  

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: