(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Такий різний Форум видавців

Опубліковано 22 Вересня, 2016
Такий різний Форум видавців
Старовинне місто Лева осипане таємницями та багатьма загадковими історіями. Кожна пора року у цьому місті має свої особливості та свою родзинку. Осінь, а саме її перший місяць – вересень, звик зустрічати гостей Львова різнобарвними книжковими дарунками, безліччю неймовірно витончених ілюстрацій, потужною громадою письменників та літераторів та й взагалі тих, хто не бачить своє життя без книжкових новинок. У вересні Львів вітає всіх на Форумі Видавців.

Цього року книжковий ярмарок проходив з 15 по 18 вересня. У цей час не тільки Палац Мистецтв, але й все місто перетворилося на книжкову імперію. Основна локація, як і завжди розміщувалася у Палаці Мистецтв на вул. Коперника, але й зовнішній двір і сам Палац Потоцьких, Музей мистецтва давньої української книги, бібліотеки, кав’ярні, центральна площа та багато інших закладів -  приймали поціновувачів писемності. В кожній зоні знаходився волонтер, який міг скерувати шлях відвідувачів та учасників. Однак всіх книголюбів можна було розпізнати за їхніми браслетами. Форум Видавців перетворився на локацію різнокольорових браслетів.

Наше видавництво «Ранок» в цьому році вирішило вдатися до експериментів. Ми  привезли своє обладнання, яке перетворило стенд на чарівне подвір’я: у якому були і невеличка хатинка, і маленький автомобільчик, і домашній улюбленець – ростова фігура нестаріючого котика Мурчика – фаворита багатьох читачів видавництва «Ранок», і дитячий майданчик з місцем для малювання, читання та гри з м’якими іграшками. Серед цього мальовничого пейзажу головними героями звичайно були книжки. На деякі з них ми спеціально привертали увагу тематичними табличками: «Я люблю книги», «Шукаю власника», «Схиблений на читанні». До речі, різної тематичної бутафорії в цьому році було дуже багато. По всьому Палацу Мистецтв миготіли жовті хмарини, які підтверджували любов та повагу читацької аудиторії.

Видавництво «Ранок» підготувало декілька заходів: відверту розмову з книго творцем – Коваль Наталією Миколаївною, презентацію книги «Казки Місяця» разом з автором – Мариною Чайкою, інтерактивну гру з редакторською групою «МАГ» та дискусію щодо емоційного розвитку дітей, на прикладі серії книжок «Лагідні сторінки», разом з провідним редактором видавничої групи «Каскад» - Каспаровою Юлею та Коваль Наталією Миколаївною. Варто відмітити, що після кожного заходу представникам видавництва дякували за отриману важливу інформацію та неймовірні враження. Кожен із них по-новому відкрив для оточуючих книжки нашого видавництва і це є зрозумілим, бо всякий виступ був оповитий любов’ю до юного читача.

Наші книжки користувалися великою популярністю і постійно біля стенду були бажаючі насолодитися книжками від видавництва «Ранок». Особливо приємні були подяки від читачів за реалістичні образи відображені у представлених книжках. У десятку лідерів продажу від видавництва «Ранок» увійшли такі книжки: енциклопедія «Я обираю професію», «Місто добрих справ», «Автівки, вантажівки та все, що рухається», енциклопедії дошкільнят «Людина» й «Тварини», «Малюємо тварин», плакат-гра «Robocar Poli. Безпека на дорозі», трафарет «Машини», «Маленьки казки» та багаторазова «Фіксі-малювалка».

Отож, Форум підійшов до завершення, але залишилися добрі та позитивні враження, задоволені діти, які змогли поповнити свою бібліотеку новими яскравими, креативними та надзвичайними книжками.