Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Творча майстерня
19.03.2014
У метушні буденного життя з його нинішніми тривогами і перипетіями іноді так хочеться побути безтурботною дитиною, вигукнути, як у дитинстві , «Я в будиночку!» і поринути у щирі дитячі справи — помалювати , поліпити з пластиліну, створити з паперу смішну істоту і знайти заспокоєння в медитативних рухах пальців і думок ... Потрібно лише натхнення, поштовх до маленького творчого тайм-ауту.

Для себе таке натхнення ми знайшли в новій серії книг «Творча майстерня».
Надихнувшись чудовими ідеями видання «Зоопарк з пластиліну»  і взявши в руки чудовий інструмент — пластилін «Ranok-creativ», ми заходилися творити.

     

Крок за кроком, кулька за кулькою — і ось перед нами дивовижні представники фауни. Жирафа, черепаха, хамелеон, заєць — ми не стримували своєї фантазії! Адже яскраві кольори пластиліну, його м'якість та слухняність дозволили зробити Зайця радикально рожевого кольору ( «У дитинстві у мене була така м'яка іграшка!»), Жирафу у натуральних плямочках ( «Обожнюю довгошиїх !»), Бузкового хамелеона ( «Я — фанат Deep Purple!»), мудру Черепаху ( «Ах , була , як Буратіно, я колись так молода!»).

Час пролетів непомітно, ми вдосталь награлися і, нехай ненадовго, поринули в теплі хвилі безтурботного дитинства.
Наступні польоти у минуле будуть присвячені створенню фігурок з фольги та авторських креативних листівок. А ідеї будемо знову черпати з комори «Творчої майстерні». 

Запрошуємо всіх великих і маленьких любителів творчості приєднатися ! Ідеї ​​купуємо тут  (російською мовою), а якісний пластилін  — тут.
Дівчатка Марійка, Іринка, та Оленка
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: