Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
У Полтаві обговорено питання забезпечення учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів підручниками
01.07.2016
24 червня 2016 року у Полтаві відбулася ініційована Департаментом освіти і науки облдержадміністрації обласна нарада з питань забезпечення учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів підручниками у 2016-2017 навчальному році.

У нараді взяли участь директор департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Харченко О.В., ректор ПОІППО Зелюк В.В., спеціалісти департаменту, відділів (управлінь) освіти з питань здійснення державних закупівель, методисти з бібліотечних фондів, директори шкіл-інтернатів, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Афонін О.В., голова громадської спілки «Центр освітніх комунікацій» ПоляковО.В. та представники низки видавництв.

Видавництво «Ранок» у Полтаві представляли керівник комерційного відділу Онищенко В.С. і директор департаменту зв’язків з громадськістю Лелюх В.М.

Учасниками наради відзначено надзвичайну важливість цього заходу, особливо у період, коли закупівля підручників для 4 і 7 класів за кошти місцевих бюджетів із залученням коштів освітньої субвенції виходить на фінішну пряму. Схвально оцінено зусилля педагогів Полтавщини, які є одними з кращих у вирішенні цих питань. Також підкреслено, що такого формату зустрічі в Україні проводяться вперше.

Однак, після перших доповідей, коли були названі наявні проблеми у видруку підручників, оптимізму в учасників наради не додалося.
Цілком зрозуміла їх стурбованість і намагання, врешті-решт, домогтися позитивного вирішення задавненої проблеми.

У цьому зв’язку вигідно вирізнялася позиція видавництва «Ранок», детально презентована Онищенком В.С. «Ранок» успішно реалізував свою місію – підручники 7 і 4 класів вчасно до початку навчального року в повному обсязі відповідно до замовлення надійдуть у школи України.

Взаємозацікавлене доброзичливе спілкування Онищенка В.С. та Лелюха В.М. з відповідальними представниками міст і районів Полтавщини продовжилося і після завершення наради.
 
  
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: