(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

У школі все починається з них - вірних, світлих носіїв мудрості і знань

Опубліковано 27 Лютого, 2017
У школі все починається з них - вірних, світлих носіїв мудрості і знань
23 лютого 2017 року за ініціативи видавництва «Ранок» на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся науково-методичний семінар «Початкова школа: від знаннєвої парадигми до компетентнісної» для вчителів початкових класів, методистів, заступників директорів шкіл, батьків та представників громадськості Білоцерківського, Володарського, Сквирського районів та м. Білої Церкви за участю провідних науковців України, розробників Державного стандарту, навчальних програм та підручників для початкової школи:

Онопрієнко Оксани Володимирівни, керівника робочої групи з розроблення нового Державного стандарту початкової загальної освіти, кандидата педагогічних наук, завідувача відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, співавтора навчально-методичного комплекту «Математика» для 1-4 класів, що видається в «Ранку»;

Цепової Ірини Вікторівни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики викладання філологічних дисциплін у початковій школі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, автора виданих у «Ранку» близько 200 робіт, пов’язаних з методикою навчання письма дошкільників та учнів 1 класів і розвитком зв’язного мовлення молодших школярів, співавтором конкурсного підручника з навчання грамоти.

Також у роботі науково-методичного семінару взяли участь:
Бачинська Євгенія Миколаївна, проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент;
Лелюх Володимир Миколайович, керівник департаменту зв’язків з громадськістю видавництва «Ранок»;
Яковенко Любов Василівна, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та пресою видавництва «Ранок», дитячий письменник;
Ткаченко Любов Петрівна, завідувач відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

В залі панувала творча атмосфера взаєморозуміння та натхнення, було світло і сонячно від щирих усмішок, спілкування з науковцями, колегами.Адже зустрічі з ученими, авторами підручників, талановитими особистостями відкривають широкі можливості для фахового зростання, підвищення ефективності роботи, вирішення завдань, які стоять перед школою.

За результатами роботи семінару учасники отримали сертифікати.
Пряма трансляція заходу відбувалася на каналіYouTube, що дало змогу всім освітянам Київщини ( і не тільки) долучитися до обговорення питання реформування початкової освіти.