Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
У видавництві «Ранок» вийшла дитяча книга про коронавірус, яка є у вільному доступі
06.05.2020
Видавнича група «Кенгуру» сумісно  з італійським видавництвом Ericson. випустили книжку відомого психолога Франчески Далл’Ара «Історія про коронавірус», що допоможе знайти відповіді на важливі запитання. Цю книжку можна завантажити абсолютно безкоштовно!

Автор на прикладі героїв книжки (мами та її доньки)  доводить, як важливо надавати дитині максимум інформації, пояснювати їй усе спокійно, дохідливо, використовуючи прості, зрозумілі фрази.

«Необхідно знайти потрібні слова, акцентуючи увагу на поясненні причин  теперішніх змін життя, важливості прийняття цих змін і на навчанні  базових правил поведінки задля збереження здоров’я. Перш за все, потрібно підбадьорити дитину та переконати її в тому, що дорослі роблять усе можливе, щоб подолати небезпеку. Хоча ще й існує багато невизначеності та проблем. Не забувайте, діти здатні інтерпретувати все на власний розсуд, якщо не отримують жодних пояснень. Треба розмовляти з дітьми, щоб уникнути плутанини в їхніх голівках та зайвої тривоги. Сподіваємося, книжка «Історія про коронавірус» допоможе вам знайти в собі сили не впадати у відчай, жити з надією і вірою, бути щасливими попри все!» - зазначають у видавництві «Ранок».

Зараз книга є тільки італійською та українською мовами.

Завантажуйте «Історію про коронавірус»
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: