Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Участь видавництва «Ранок» у обласних серпневих педагогічних тижнях
31.08.2016
За день до початку нового 2016/17 навчального року у учнів України можна нарешті підвести підсумки попереднього плідного марафону тривалістю три тижні у педагогів та видавництв.

Першою ластівкою для нас став Всеукраїнський інструктивно-методичний семінар «Початкова освіта на сучасному етапі», що відбувся у Міністерстві освіти і науки України 11 серпня 2016 року, де учасникам було презентовано фінальні редакції оновлених розвантажених програм для початкової школи, а також надано рекомендації щодо їх впровадження у цьому навчальному році. Видавництво «Ранок» презентувало друковані збірки навчальних програм з методичними рекомендаціями фахівців МОНУ та Інституту педагогіки НАПН України.

Протягом наступних тижнів видавництво відвідало з презентаціями останніх авторських доробків більшість областей України та відзвітувало щодо приходу до шкіл нових підручників для 8 класів. Зустрічі були дуже позитивні та дійсно корисні.

А 22-23 серпня провели вебінари до 25-річчя Незалежності України у рамках установчої сесії «Інтерактивної школи творчого вчителя 2016/17».
Ми щиро вітаємо всіх освітян зі Святом Першого дзвоника та бажаємо великого натхнення та успіхів протягом нового навчального року.
 
   
 
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: