(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Участь видавництва «Ранок» у Всеукраїнському семінарі «Актуальні питання навчання інформатики в базовій школі: моделювання, алгоритмізація, програмування»

Опубліковано 29 Квiтня, 2016
Участь видавництва «Ранок» у Всеукраїнському семінарі «Актуальні питання навчання інформатики в базовій школі: моделювання, алгоритмізація, програмування»
26 квітня 2016 року на базі Харківської академії неперервної освіти, а також 27 квітня на базі логістичного центру видавництва «Ранок» відбувався семінар на тему: «Актуальні питання навчання інформатики в базовій школі: моделювання, алгоритмізація, програмування», де прийняли участь методисти з інформатики обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, автори підручників з інформатики.

Вступним словом урочисто відкривали Всеукраїнський семінар Кудренко Б.В., головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України; Байназарова О.О., заступник начальника Департаменту освіти і науки Харківської ОДА ; Покроєва Л.Д., ректор ХАНО. У процесі обговорення учасники семінару зазначили, що особливої уваги слід приділити програмуванню, адже сучасний світ – це світ ІТ професій. Цього ж дня запрошені методисти, а також автор підручника видавництва «Ранок» Корнієнко М.М. та бренд-менеджер видавництва з напрямку «Інформатика» Хован І.В.,  долучились до диспуту у відкритому мікрофоні.

Другого дня всіх учасників привітно зустріло видавництво «Ранок». Робоча атмосфера семінару перетворилась на теплий ранковий прийом. Зі смаколиками та запашною кавою присутні слухали директора видавництва «Ранок» Круглова В.В., який розповідав про перебіг творчої та технологічної роботи у видавництві.

Далі гостей було запрошено відвідати приміщення логістичного центру видавництва, в яких кропіткою працею стараються працівники, щоб нові сучасні, креативні, професійні та якісні підручники й посібники для навчання дітлахів та молоді своєчасно потрапили до своїх споживачів. Навчальний відділ організував виставку спеціалізованої літератури.

Після екскурсії почався круглий стіл з авторами підручників навчального предмету «Інформатика». Співавтор підручників з інформатики для 2-4 класів та провідний редактор видавництва «Ранок» Корнієнко М.М. виступила перед учасниками, розповідаючи про існуючі підручники з інформатики, електронні додатки та інтерактивне навчання, що надано у безкоштовному доступі.
А також співавтор нового сучасного підручника видавництва «Ранок» «Інформатика. 8 клас» Пилипчук О.П. розказав про тенденції у використанні сучасних технологій навчання.

Із доповідями долучились й інші автори підручників.
Учасників семінару вразив теплий, турботливий прийом від видавництва «Ранок». Із подякою та щирими побажаннями щодо досягнення високих цілей видавництва висловились організатори та учасники семінару.
 
  

З повагою, ваш навчальний відділ.