(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Ведмежа Падінгтон — новий друг вашої дитини

Опубліковано 27 Лютого, 2015
Ведмежа Падінгтон — новий друг вашої дитини
«Чи багато знайдеться на білому світі ведмедів на ім’я Падінгтон?». Ні, небагато. А точніше, тільки один кумедний та бешкетний ведмедик, що народився у Дрімучому Перу. Його пригоди почалися, коли він опинився на Падінгтонському вокзалі, де його знайшли містер та місіс Браун, дали йому незвичайне ім’я Падінгтон та взяли жити до своєї родини. Саме з цього знайомства і починаються неймовірні пригоди ведмедика. 
А вигадав веселого героя англійський письменник Майкл Бонд. На створення епопеї про Падінгтона його надихнула одна подія, яка сталася на Різдво. В готелі Майкл побачив невеличкого іграшкового ведмедика, який самотньо сидів на полиці. Саме ця іграшка стала прототипом героя книжки під назвою «Ведмежа на ім’я Падінгтон», уперше опублікованої 1958 року. Історія про кумедного ведмедика стала популярною, і від того часу улюблений герой ще не раз з’являвся на сторінках нових книжок Майкла Бонда, написаних для тих, хто почувається молодим за будь-якого віку. Історії про Падінгтона перекладено більш ніж 30 мовами світу, а сукупний наклад видань сягає майже 27 мільйонів примірників. 
Нам дуже приємно, що саме видавництво «Ранок» має ексклюзивні права на видання серії «Ведмежа Падінгтон» українською мовою. Книги наші вийшли пречудовими – подарункового формату, з кольоровими ілюстраціями. І маленькі читачі, і їх батьки з вдячністю оцінили наші зусилля – серія про Падінгтона серед лідерів продажів. Ну а вихід на екрани художнього фільму «Пригоди Паддінгтона» тільки підвищили читацький інтерес, що нас, звичайно, тішить. 
Зараз ви можете придбати перші шість книжок серії. Бажаємо вам приємного читання, а вашим дітям щиро заздримо — адже у них тепер буде новий найкращий друг, ведмежа Падінгтон!