Orders made on March 8-10, will be sent on March 11
(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(067) 573-53-83 (Viber)
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
from 9-00 to 21-00 (Sat)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Від продажу морозива до сотні тонн експорту книг в Європу: історія творця найбільшого видавництва в Україні

Опубліковано 24 Травня, 2019
Від продажу морозива до сотні тонн експорту книг в Європу: історія творця найбільшого видавництва в Україні
Віктор Круглов є творцем і Генеральним директором видавництва "Ранок". Член асоціації книговидавців і книгорозповсюджувачів України, учасник програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини з підготовки управлінських кадрів з Україною. За даними Forbes видавництво «Ранок» увійшло в топ-20 українських видавничих брендів.
 
Ми поспілкувалися з Віктором, і він розповів нам історію створення видавництва. Всі проблеми, досягнення і курйозні випадки в роботі розповів він сам. Далі текст буде з його слів.

 
Початок шляху бізнесмена з продажу морозива в поїздах
 
Народився я в невеликому містечку. Тоді воно було нікому не відоме, в Донецькій області, а зараз сумно відоме - місто Іловайськ, де поховані мої батьки. Я сподіваюся туди дістатися в майбутньому. Навчався у звичайній школі, і після поїхав вступати до Петербурзького університету, але проспав іспит ...
 
Так вийшло, що я два іспити здав, а третій іспит проспав. Ми святкували здачу попереднього іспиту або день народження (вже не пам'ятаю), і мене сусід по кімнаті, з яким ми жили в гуртожитку, не розбудив, оскільки я був його конкурентом ...
 
Я не знаю, з яких причин я був конкурентом, але мені довелося повертатися додому, квитків туди не було, були тільки до Харкова. Я подумав, що це все-таки ближче до домывки і доїхав до Харкова. Оскільки я ніколи в житті не був у Харкові, я вийшов, вирішив покататися в метро і побачив станцію метро «Університет». Там якраз йшла вступна кампанія. Я в Петербурзький університет здав два іспити: з фізики і математики, а з твору не здав, і мене автоматично зарахували (коли побачили результати іспиту) в Харківський Інститут. Я був фізиком за освітою.