(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Видавництво Ранок на київському «Книжковому Арсеналі»

Опубліковано 30 Квiтня, 2015
Видавництво Ранок на київському «Книжковому Арсеналі»
Київський «Книжковий Арсенал» рік за роком набирає обертів і упевнено може позмагатися зі львівським Форумом видавців за пальму лідерства  серед книжкових заходів. Однозначно, цієї весни Арсенал став головною подією мистецького життя і Києва, і усієї країни. Погодьтеся, 150 видавців з України, гості з 12 країн, 70 000 відвідувачі – цифри приголомшують.
Звичайно, видавництво «Ранок» не оминуло увагою головну книжкову подію. Ми привезли на Арсенал абсолютні новинки та найбільш популярні книги нашого асортименту. 
Головним героєм нашого стенду та лідером попиту став, звичайно, ведмедик Падінгтон. Кумедного персонажа і його пригоди  дуже люблять діти, тож багато батьків прагнули купити усю серію одразу.  А малюки обов’язково хотіли зробити фото з улюбленим героєм.  
Наша новинка — подарункове видання казкової повісті «Пітер Пен» Джеймса Баррі з ілюстраціями Івана Кравця — саме на Арсеналі була вперше представлена широкому загалу. З задоволенням констатуємо факт – новинка сподобалася юним читачам та їх батькам. Стильне, чудове видання займе гідне місце у їх домашніх бібліотеках.
 
Ексклюзивний проект видавництва книга «Хрангели» зібрала юних прихильників на майстер-класі. Діти з задоволенням поспілкувалися з автором Нікою Ініною, виготовили фігурки маленьких хрангелів та подарували нам прекрасні емоції — «Хрангелів» знають, читають, з нетерпінням очікують на продовження.
 
Ну а книги для підлітків — серії «39 ключів», «Усі пригоди Лоли», «Хроніки шукачів світів», «Сестри Ґрімм» взагалі розліталися як гарячі пиріжки. Впевнено можемо сказати, що займаємо одну з лідерських позицій на ринку у цьому сегменті. І юні читачі це підтверджують. 
 
Ми дуже задоволені Книжковим Арсеналом і його результатами продажів. Та головне надбання цієї події для нас — величезне задоволення від спілкування з відвідувачами, добрі слова на нашу адресу, побажання і надалі тішити читачів класними книгами!