(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Видавництво «Ранок» на відкритті II туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2017» у м. Київі

Опубліковано 30 Сiчня, 2017
Видавництво  «Ранок»  на  відкритті II туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року 2017» у м. Київі
27 січня 2017 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулось відкриття II (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2017». Було представлено конкурсантів у трьох номінаціях: «Початкова освіта», «Музичне мистецтво» та «Інформатика»

Зібрання відкрилося піснею на вірші М.Лисенка «Молитва за Україну» у виконанні конкурсантів номінації «Музичне мистецтво».

Із вступним словом виступив директор ІППО КУ імені Б.Грінченка Михайло Федорович Войцехівський. Своєю промовою він надав цій події урочистості та святковості, ще раз нагадавши всім про важливу роль вчителя у будівництві майбутнього нашої країни - України.

Далі присутнім було запропоновано відео, де конкурсантів попросили відповісти на декілька запитань, а саме :
  • «Що для вас означає бути вчителем?»
  • «Чому ви берете участь у конкурсі?»
Всі учасники дали дуже натхненні відповіді та вже показали себе переможцями. Для кожного з них бути вчителем - це можливість впливати на світогляд дитини і тим самим - на майбутнє. А участь у конкурсі – це,перш за все,приємні знайомства та новий неповторний досвід.

На заході були представлені члени журі, які теж привітали конкурсантів та висловили думку про те, що цей конкурс – це не кінець, а тільки початок, оскільки багато учасників, після участі в ньому, ставали завучами та навіть директорами шкіл.

На відкриття завітали гості з видавництв України. Представник видавництва «Ранок» привітав всіх конкурсантів, ще раз висловивши думку про важливість вчителя у суспільстві вцілому та у житті кожної окремої дитини. І на завершення кожен учасник в номінаціях «Початкова освіта», «Музичне мистецтво» та «Інформатика» отримав від видавництва «Ранок»навчально-методичні комплекти для подальшої професійної діяльності.