(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Видавництво «Ранок» запрошує взяти участь у Міжнародному освітньому форумі «NewEdu»

Опубліковано 15 Березня, 2018
Видавництво «Ранок» запрошує взяти участь у Міжнародному освітньому форумі «NewEdu»
Видавництво «Ранок» запрошує взяти участь у Міжнародному освітньому форумі «NewEdu», який відбудеться 28-30 березня 2018 року в п
риміщенні Premier Palace Hotel Kharkiv (УкраїнаХарківпр-т Незалежності, 2).Мета цього заходуформування простору нового мислення і нових сенсів для успішного впровадження на місцях освітньої реформи та зацікавленості всіх стейкхолдерів освіти щодо активної участі в процесі розбудови нової української школи. Цільова аудиторія Міжнародного освітнього форуму «NewEdu» – представники закладів вищої, середньої, професійно-технічної освіти, тренінгові компанії, організації, які працюють у сфері освіти дорослих, представники органів влади, громадських організацій, соціально-відповідального бізнесу, проектних офісів, агенцій розвитку громад та інші. Минулий форум зібрав більше 400 учасників з 8 країн світу і став визначною подією в освітянському середовищі.
 
Видавництво «Ранок» як і в минулому році виступає в якості організатора та партнера Форуму, та  готує цілу серію найцікавіших лекцій. Серед спикерів  Віктор Круглов, генеральний директор видавництва "Ранок", який розповість про безбюджетний шкільний маркетинг, наши автори та редактори розповистят про новий україньский підручник, STEM та інклюзивну освіту. І знову Ранко презентує на  Форумі нову книжку. Ігор Хворостяний – автор посібника «Українська мова: лайфхаки», який спільно створили видавництво «Ранок», громадська спілка Освіторія та студія онлайн-освіти EdEra. Посібник розрахований на учнів, які готуються складати ЗНО, вчителів та всіх охочих поглибити свої знання з української. На форумі Ігор презентує посібник «Українська мова: лайфхаки» та розповідатиме, як за допомогою асоціацій та образів можна значно полегшити процес навчання, зробити складне простішим та приємнішим! І при цьому не втратити у якості!
 
Серед організаторів і партнерів форуму «NewEdu»: Харківська обласна державна адміністрація, Громадська Рада при ХОДА, Рада молодих вчених при ХОДА, Харківська Агенція Місцевого Економічного Розвитку, Асоціація приватних роботодавців, GCI “Vertical” (Естонія), Central European Academy Studies and Certifications (CEASC, Польща), Посольство держави Ізраїль в Україні та Агенція МАШАВ, Association for Science Education (Велика Британія), Hand-on Science Association (Міжнародна спільнота), International Confederation of Principals (Міжнародна спільнота), Ukrainian-British Development Ltd, Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського Університету імені Бориса Гринченка, Асоціація приватних шкіл України, Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут (НТУ ХПІ), видавництво «Флінтас» (Литва), видавництво «АССА», Приватний НВК «МИР». Форум проходить за підтримки ICC Ukraine.
 
Будемо дуже раді бачити Вас на Харківщині серед учасників форуму «NewEdu». Ми віримо, що наші спільні дії сприятимуть ефективному просуванню освітянських реформ у векторі євроінтеграційного розвитку України.