Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Видавництво “Ранок” завітало на науково-практичну конференцію Асоціації керівників закладів освіти “Відроджені гімназії України”
29.11.2016
23 - 24 листопада 2016 року у м. Києві відбулась науково-практична конференція “Сучасні моделі трансформації української системи освіти та її інтеграції в європейський освітній простір” організована Асоціацією керівників закладів освіти “Відроджені гімназії України”. У заході взяли участь 115 директорів загальноосвітніх навчальних закладів з усіх куточків України.

У перший день конференції з вітальним словом виступив президент асоціації “Відроджені гімназії України” Ярослав Турянський. Представник видавництва “Ранок” також під час свого виступу привітав учасників. Програма першого дня була теоретично значущою, адже слухачі змогли послухати тренінг «Google for education» та ознайомитись із основними напрямами роботи «Нова українська школа».

На другий день учасники конференції відвідали навчальні заклади сзш № 201 та МШ «Меридіан» м. Києва. Ознайомились з презентаціями та мали змогу обмінятись досвідом щодо практичних напрямків у організації навчального процесу.

Представники видавництва «Ранок» презентували свої надбання, щодо напрямків роботи у обох навчальних закладах. Дуже вразив бестселер “Фінські уроки 2.0” Пасі Сальберга, який на разі готується до друку у видавництві “Ранок”.  Президент асоціації із захопленням підтримав його, а учасники зупиняючи доповідача вже хотіли замовити бестселер для ознайомлення з системою освіти “фінського чуда”.

Наступні кроки у презентуванні сучасної навчальної літератури отримали схвальні відгуки від директорів. Деяким слухачам стало відкриттям, що у видавництві «Ранок»  існують підручники, які поєднують українську освіту з європейським досвідом, що кожен підручник супроводжується: інтерет-підтримкою, навчально-методичним комплектом та інтерактивною школою. Слухачі відзначили, що видавництво “Ранок” є лідером серед навчальної літератури в Україні!

Атмосфера була дуже теплою та привітною, але й не обійшлося без сліз радості. Загальноосвітній навчальний заклад 201 був відзначений необхідним обладнанням для школи від видавництва “Ранок”, адже саме у цьому закладі найбільша кількість книжок замовлених вчителями на репозитарії від видавництва “Ранок”, батьки та вчителі протягом всього року приймали активну участь у заходах м. Києва та найбільша кількість учителів, дітей зареєстровано в “Інтерактивному навчанні”, а також вони є активними учасниками “Інтерактивної школи”. Директор отримавши даний пристрій дуже зраділа, в її очах був не аби-який блиск. Вона обійняла представника з словами вдячності й була дуже вражена такою підтримкою.

По завершенню виступу керівники навчальних закладів отримали практичний довідник керівника навчального закладу, ознайомились із його змістом. Вони звернулись із словами подяки до всіх авторів та працівників видавництва, пообіцяли ознайомити вчителів своїх установ.

Особливо теплі слова директору видавництва “Ранок” Круглову В.В. та пропозицією щодо подальшої співпраці з асоціацією керівників закладів освіти “Відроджені гімназії України”.
 
  
  
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: