(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Вийшов новий каталог навчально-методичної літератури для основної та старшої школи

Опубліковано 01 Серпня, 2016
Вийшов новий каталог навчально-методичної літератури для основної та старшої школи
Незабаром почнеться новий  навчальний  рік. Видавництво «Ранок», як завжди, підготувало  багато навчально-методичної літератури, яка допоможе зробити навчальний процес більш досконалим та ефективним. Понад 18 років видавництво «Ранок» у творчій співпраці з науковцями, учителями, методистами створює навчально-методичну літературу для загальноосвітніх навчальних закладів, допомагаючи вчителям у їх дуже важливій і нелегкій праці.

Ми вдячні вчителям, які протягом усіх цих років високо оцінювали нашу роботу, віддаючи перевагу саме нашим посібникам, підтримували нас, вірили в нас.

Цього року за результатами конкурсу підручників для 8 класу, який проводило Міністерство освіти і науки, вчителями України було замовлено  1 751 807 підручників видавництва «Ранок». Це означає, що майже кожен четвертий восьмикласник  навчатиметься за нашими підручниками! Така висока оцінка та довіра освітянської спільноти дуже важливі для нас. Традиційно на базі кожного з підручників розроблено навчально-методичні комплекти для ефективної роботи з підручником на уроці та вдома.

Крім підручників та навчально-методичних комплектів до них, у каталозі ви знайдете вже знайомі вам посібники, а також зовсім нові, що вийшли друком саме до початку нового навчального року. Це  робочи зошити, зошити для контролю знань, багато методичної літератури, розробленої фахівцями, які багато років працюють у сфері освіти.

Щиро сподіваємося, що наш каталог полегшить ваш вибір і скоротить шлях до наших видань.
Бажаємо успіхів!
Щиро ваш — колектив видавництва «Ранок»