(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

З фахівцями про реалізацію компетентнісного підходу у навчанні математики

Опубліковано 03 Березня, 2017
З фахівцями про реалізацію компетентнісного підходу у навчанні математики
Продовжується серія організованих видавництвом «Ранок» інформаційно-методичних семінарів «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні математики».

Зокрема, такі семінари для вчителів освітньої галузі «Математика», методистів і управлінціввідбулися 28 лютого в Кременчуці та 2 березня в Білій Церкві за участі члена творчої групи з написання нових Стандартів освіти, кандидата фізико-математичних наук, старшого викладача Національного університету «Києво-Могилянська академія», автора навчально-методичного комплекту «Алгебра», виданого в «Ранку», Захарійченка Юрія Олексійовича та керівника департаменту зв’язків з громадськістю видавництва Лелюха Володимира Миколайовича.

Про роль і місце математики в «Новій українській школі»,  про нові стандарти, про реальну роботу по забезпеченню компетентнісного підходу в навчанні математики, про новий навчально-методичний комплект  «Алгебра 9», про його концепцію і структуру, особливості подання навчального матеріалу – ґрунтовно ішлося на зустрічах освітян.

Авторський колектив запропонував фахівцям нову навчальну стратегію: поєднання вивірених часом та інноваційних методів навчання, що дозволяє навчити дітей мислити нестандартно, оригінально, системно, математично.

Зустрічі з талановитим ученим і педагогом, обговорення актуальних проблем та викликів часу, які нині стоять перед школою, презентація сучасного шкільного курсу математики стали потужним стимулом,  отримали яскравий емоційний відгук серед учасників семінару.

Присутні педагоги завдяки Юрію Олексійовичу ще раз упевнилися, що математика може бути захопливою, ясною, дивовижною. У них зміцніла віра в успіх і гордість за справу, якій присвятили своє життя.

Це була ще одна можливістьпознайомитися з новітніми напрацюваннями фахівців і рухатися далі в ногу з часом, щоб цікаво було вчитися новому і дітям, і педагогам.
Учасники семінарів активно долучалися до діалогу з лекторами.

Ішла відверта розмова про відповідальність учителя математики, про необхідність і психологічну готовність долати стереотипи, опановувати  новаторські підходи, сучасні методики й ефективні технології, динамічно розвиватися, самовдосконалюватися в стрімкий час.

На семінарах панувала творча атмосфера взаєморозуміння та натхнення, аудиторія віддячувала автору оваціями за актуальність, практичність і змістовність виступів.

Пряма трансляція семінару в Білій Церкві  відбувалася на каналі YouTube, що дало змогу всім освітянам Київщини (і не тільки) долучитися до обговорення питання.