Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
З «Ранком» завжди спокійно, або як проходили серпневі педагогічні конференції
26.08.2015
25 серпня у Харківській академії неперервної педагогічної освіти пройшли традиційні серпневі конференції. Після тривалих літніх канікул на початку нового навчального року вчителі та методисти знов зібралися разом, щоб обговорити новини в галузі освіти, скласти плани на наступний навчальний рік.
І, як завжди, видавництво «Ранок» в особі своїх представників брало активну участь у цих конференціях.

Провідні фахівці видавництва поспілкувалися з учителями та розповіли їм про видання, що вийшли друком до нового навчального року . Особливою увагою, як і слід було чекати, користувалися навчально-методичні видання для 4-х та 7-х класів. Можемо з гордістю сказати, що цього року видавництво підготувалося до початку навчального року майже на «відмінно». До уваги освітян були представлені розробки уроків, методичні рекомендації, робочі зошити, зошити для контролю знань та багато іншіх посібників.

Багато питань було щодо підручників для 4-х та 7-х класів, які, на жаль, не зможуть надійти в школи в першій чверті, про що розповіли вчителям обласні методисти. Дуже позитивно була сприйнята освітянами новина про те, що, враховуючи складнощі зі своєчасним державним забезпеченням школярів підручниками, керівництво видавництва «Ранок» прийняло рішення безкоштовно викласти електронні версії своїх 26 підручників для 4-х і 7-х класів та методичні посібники до них на I чверть навчального року у вільний доступ.

Саме реакція вчителів на цю новину дає нам змогу стверджувати, що слоган «З «Ранком» завжди спокійно», який цього року прикрашав скромний подарунок від видавництва – календар-мандалу на новий навчальний рік, не пусті слова.

Окрему увагу привернули до себе «Методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах України на 2015/2016 навчальний рік з коментарем провідних фахівців» — видання, необхідні кожному вчителю в повсякденній роботі. Провідні фахівці видавництва зібрали під однією обкладинкою всі необхідні документи, що допоможуть учителю без зайвих проблем розібратися у змінах у навчальних програмах і адаптувати до них підручники для 1-3 і 5-6 класів. Посібники, розроблені вченими Інституту педагогіки НАПН України та спеціалістами Міністерства освіти і науки України, дуже зацікавили учасників конференцій, і користувалися високим попитом у вчителів усіх фахових напрямків шкільної освіти.

Хочется подякувати всім, хто допоміг підготувати та в черговий раз на достатньо високому рівні провести серпневі педагогічні конференції: кожному зі співробітників редакцій навчальної літератури, які за короткий термін встигли підготувати й видати високоякісну навчально-методичну літературу, представникам редакторських груп, які зустрілися з учителями, розповіли про наші нові видання та відповіли на непрості питання, бренд-менеджерам, комерційному відділу, працівникам друкарні та складу, водіям. Завдяки їм учителі дізналися про існування нових видань та змогли придбати їх безпосередньо на педагогічних конференціях.

Окрему подяку треба висловити заступнику директора з навчально-методичної літератури Кірюхіній Олені Олександрівні та начальнику комерційного відділу Оніщенку Віталію Сергійовичу. Вони не тільки організували цей важливий захід, а й допомагали на всіх ділянках.

Вітаємо із Днем знань всіх учителей України, а також співробітників видавництва, які роблять свій внесок у розвиток та підвищення якості нашої освіти.
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: