Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
З турботою про професійний рівень педагогічних кадрів
24.05.2016
18-19 травня 2016 року в місті Комсомольську на Полтавщині проходив семінар-практикум для керівників методичних служб області «Створення умов для підвищення науково-методичного та професійного рівнів педагогічних кадрів».

Уході семінару учасники ознайомилися з досвідом роботи методичного кабінету міста Комсомольська, обговорили завдання, які стоять перед методичним службами області, враховуючи зростаючі вимоги і якісні перетворення в суспільстві, розглянули конкретні шляхи удосконалення діяльності, підвищення ролі методиста у забезпеченні науково-методичної, інформаційної, консультативної та комунікативної допомогипедагогічним працівникам.      
 
На пленарному засіданні виступив директор департаменту зав’язків з громадськістю видавництва Лелюх В.М., який розповів про політику «Ранку» в напрямку максимального задоволення запитів педагогів, підвищення ефективності навчально-виховного процесу, збереження часу і сил його учасників. Було детально проаналізовано хід співпраці з освітянами області, запропоновано реальні кроки у напрямку розширення партнерства, координації діяльності,упровадження нових моделей взаємозв’язків.
 
Учасники схвально оцінили діяльність лідера вітчизняного ринку навчальної, методичної та дитячої літератури, внесли пропозиції щодо реалізаціїконкретних спільних проектів у найближчій перспективі.
 
 
 
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: