Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
За доброю освітянською традицією новий навчальний рік розпочали з педагогічної ради
23.08.2016
Цього року освітяни міста Києва та Київської області вирішили об’єднати зусилля у пошуку відповідей на виклики та запити суспільства на сучасну та якісну освіту. 

22 серпня 2016 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась Велика Педагогічна Рада освітян міста Києва та Київської області «Стратегічні вектори модернізації системи освіти у 2016/2017 навчальному році».У Великій Педагогічній Раді взяли участь більше 500 педагогічних працівників,гості з-за кордону.

З доповідями виступили Міністр освіти і науки Л. Гриневич, заступник Київського міського голови Г. Старостенко, голова Київської обласної адміністрації М. Мельничук, Президент НАПН України В. Кремінь.

У педагогічній раді в якості почесного гостя взяв участь директор видавництва «Ранок» В. Круглов, який в ході низки зустрічей на освітянському форумі обмінявся враженнями, планами на близьку і далеку перспективи, ознайомив учасників із напрямами діяльності видавництва.

Зустрічі, як і захід, були особливими, оскільки представники професійної педагогічної спільноти, разом із стейкхолдерами, батьками та владою міста Києва та Київської області аналізували свої здобутки, досвід найкращих педагогічних систем, шукали шляхи подолання проблем та проголошували найсміливіші плани на майбутнє, основою яких має бути надання кожній дитині доступу до якісної освіти протягом життя. Обговорювався проект «Нова школа» і реформа, яка на десятиліття окреслить і визначить освітній ландшафт нашої держави. Впродовж запланованих подіумних дискусій педагогічні працівники та управлінці спробували розібратись та знайти рішення, які допоможуть у найближчому майбутньому змінити систему освіти, зробивши її більш відкритою, доступною та якісною для українців. 
 
  
  
  
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: