(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Закінчився прийом проектів підручників 9 класу для загальноосвітніх навчальних закладів України

Опубліковано 27 Грудня, 2016
Закінчився прийом проектів підручників 9 класу для загальноосвітніх навчальних закладів України
26 грудня закінчився прийом проектів підручників 9 класу для загальноосвітніх навчальних закладів України. Видавництво «Ранок»  представило на конкурс 30 підручників, всі вони пройшли реєстрацію в Інституті модернізації змісту освіти.
 
23 підручника  підготовлені за стандартною програмою навчання, та 7 за програмою поглибленого вивчення  шкільного предмета.
 

 
Варто відзначити, що в минулому році Видавництво «Ранок» також приймало участь у конкурсі підручників 8 класу і одразу ж здобуло перемогу по 22 найменуванням підручників, всі вони отримали схвалення Міністерства освіти і науки, а після вже їх обрали вчителі. Лідерами вибору, як завжди, стали підручники з фізики  за редакцією авторів Бар’яхтара, Довгого та Кірюхіної, по ним сьогодні навчаються 335 тисяч дітей. Також улюбленими стали підручники з історії України та Всесвітньої історії відомих авторів Гісема і Мартинюка. Загальний тираж їх підручників склав біля 440 тисяч. Також українські вчителі віддали перевагу підручникам з біології Задорожного – тираж 79 тисяч та хімії Григоровича – майже 94 тисячі підручників. Геометрію  Єршової, Голобородько, Крижановського та Єршова вивчають більше 60 тисяч учнів, а німецьку мову по підручнику Сотникової отримала 91 тисяча школярів. Підручники з російської мови Баландіної вибрали для навчання 120 тысяч дітей у різних регіонах країни, основи здоров'я  Таглиної  майже 60 тисяч.
 
 

 
Перший раз вийшли на ринок і відразу отримали схвалення педагогічних колективів – підручник з алгебри 8 клас, автори Прокопенко, Захарійченко і Кінащук, а також інформатика Бондаренко, Ластовецького, Пилипчука та  Шестопалова. Українську літературу і літературу інтегровану розробили молоді автори Борзенко, Надозірная і Популах, їх теж вибрали для навчання в школах.
 
Цього року успішно стартував  онлайн –проект  Видавництва «Ранок» «Інтерактивна школа творчого вчителя». В системі  вже зареєструвалися кілька тисяч учасників з усіх регіонів України, і цей процес триває. Провідні редактори і наші поважні автори підготували актуальні презентації  практичного напрямку для підтримки навчального процесу з використанням навчально-методичних комплектів видавництва, в тому числі для 4,7 та 8-х класів, та тепер готують і для 9 класів.  
 
На 2016-17 рік навчання Видавництво «Ранок»  розширило лінійку підручників, до співпраці над якими залучили як вже відомих в педагогічному середовищі авторів, так і талановиту молодь. Також Видавництво «Ранок» при підготовці підручників враховувало і нові вимоги часу, коли нова українська школа переходить від  школи знань до школи компетентностей,  саме таку мету ставить перед українською школою майбутнього міністр освіти Лілія Гриневич.