Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зустріч автора відомих підручників з української мова О.П. Глазової з учителями-словесниками
11.10.2017
6 жовтня 2017 року в Немішаївській ЗОШ № 2 І - III ступенів відбувся науково-методичний семінар «Сучасний урок української мови в рамках Концепції «Нова українська школа» за підручником «Українська мова. 9 клас» О.П. Глазової, що війшов друком у видавництві «Ранок» до нового навчального року. Активними учасниками заходу стали вчителі шкіл Бородянського району Київської області.

Автор підручника зупинилась на реалізації компетентнісного підходу до навчання мови, особливостях розвитку в дев’ятикласників комунікативних умінь та емоційного інтелекту.

Особливе зацікавлення вчителів викликали методичні рекомендації автора навчальної книжки щодо використання у навчальному процесі електронних додатків до підручника, створених у технології відеоскрайбінг— сучасного засобу візуалізації навчального матеріалу. Скрайб-презентація допомагає вчителю доступно розкривати ключові поняття теми, що вивчається, увиразнювати зв’язки між ними; зацікавлювати учнів, розвивати у них креативне мислення, комунікативні навички.

Було розкрито особливості використання створених у форматі PowerPoint тестових завдань.

Навчальні презентації до підручника «Українська мова», методичні рекомендації щодо їхзастосування та система вправ і завдань за змістом електронних додатків найближчим часом будуть розміщені на сайті «Український словесник» http://glazova.org.ua/


 
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: