Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зустрічі в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»
27.01.2017
25 січня 2017 року в Комунальному вищому навчальному закладі   Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»  відбулася низка зустрічей керівника департаменту зв’язків з громадськістю видавництва В.Лелюхаз директорами загальноосвітніх шкіл Київщини, їх заступниками, вчителями фізики й математики та вчителями початкової школи. 

Ключовою темою зустрічейстала проблема професійності вчителя в час прискореного розвитку сучасної науки й постійного нарощування інформації; забезпечення високоефективної його діяльності, успішної самореалізації в умовах запроваджуваних змін в освіті; утвердження здатності до безупинного самовдосконалення, орієнтованого на відповідність динаміці дійсності.

Учасники зустрічей обговорили питання практичних дій щодо створення умов для формування висококваліфікованих спеціалістів, які здатні творчо підходити до організації навчально-виховного процесу та досягати високих якісних результатів.

В. Лелюх на конкретних прикладах показав, як співпраця педагогів з видавництвом, що спирається на комплексне використання продукції «Ранку», дозволяє забезпечувати фундамент необхідних інноваційних змін у загальній середній освіті, допомагає вчителю повною мірою розкритийого творчий потенціал, що є важливою умовою модернізації навчально-виховного процесу.

Належна увага була приділена необхідності подальшого розширення кола учасників «Інтерактивної школи творчого вчителя», яка міцно увійшла в практику,стала невід’ємною частиною системи інформаційної, науково-методичної, організаційної, та до певної міри й психологічної підтримки освітян.

Також на зустрічахішлося про робочі питання взаємодії з видавництвом, підготовку нових навчально-методичних комплектів тощо.

 
  
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: