(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0

Заповнити форму

Шановні автори, художники та перекладачі!
Ми вдячні за інтерес до нашого видавництва. Ми обов'язково розглянемо ваші рукописи, а також зразки ілюстрацій і перекладу художнього тексту за умови, що вони відповідають тематиці видавництва та оформлені відповідно до наших вимог.

Вважаємо за необхідне попередити, що:
  • рукописи і зразки не повертаються і не рецензуються.
  • оригінали ілюстрацій і макетів не приймаються, видавництво не несе відповідальності за надіслані і загублені оригінали;
  • рукописи, написані від руки, не приймаються;
  • термін розгляду рукописів - від 1 до 3 місяців; якщо після закінчення цього терміну ми не зв'язалися з вами, це означатиме, що робота не прийнята;
  • умови публікації обговорюються тільки після схвалення твору;
  • рукописи, надіслані в інші видавництва, приймаються нами до розгляду, але ми просимо вас повідомити про це; також просимо негайно повідомити нам, якщо ваш рукопис прийнято до друку в іншому видавництві під час його розгляду видавництвом «Ранок».
Куди відправляти рукопис або портфоліо в електронному вигляді?
Текст, у вигляді файлу в форматі «.doc», ілюстрації в форматі «.jpg» надсилати електронною поштою: office@ranok.com.ua
Також приймаються посилання на веб-сайти, де розміщені ваші тексти та ілюстрації, зразки перекладів і художніх робіт. Посилання має супроводжуватися коротким описом (синопсисом).
Обов'язково повинен бути супровідний лист з вашим ім'ям, адресою, телефоном або адресою електронної пошти (веб-сайту).
Відмова у прийнятті рукопису часто викликана причинами, не пов'язаними з якістю тексту. Це може бути надлишок творів даного жанру, наявність декількох однопланових текстів, причини фінансового характеру та інше. На жаль, ми не маємо можливості відповісти кожному особистим листом. Стандартна форма відповіді не означає, що вашому рукопису не було приділено достатньо уваги. Це просто єдиний можливий для нас спосіб відповісти вам в прийнятні терміни.