(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0
Інклюзивна література

На цій сторінці представлені найкращі зразки книжок і цікавих наборів та ігор для всебічного розвитку дітей, що розраховані як на звичайного споживача, так і на діточок з особливими потребами в навчанні.
Ми прагнемо забезпечити дітей цікавими та корисними матеріалами для занять, що сприяють ефективному всебічному розвитку малюків, розроблені спеціалістами та апробовані батьками.
Тут ви знайдете методичні рекомендації для батьків дітей з особливими освітніми потребами, педагогів і вихователів, пов'язаних з інклюзією в навчальному процесі.
Наша задача - допомогти кожній дитині розкритися і подарувати їй яскраве щасливе життя, збагачене барвами різноманітних умінь, відчуттів і емоцій!
 
  • Методична література - широкий спектр методичної літератури для вчителів, вихователів дитячих  закладів, методистів і батьків дітей з особливостями розвитку. У книжках і брошурах читачі знайдуть опис специфічних розладів, що зустрічаються в дітей, і методичні рекомендації щодо роботи із цим контингентом. Батьки можуть тут ознайомитися із сучасними педагогічними технологіями інклюзивної освіти, законодавчими документами, особливостями програми Нової Української школи і отримати  корисні поради.
  • Художня інклюзивна література - ця категорія літератури представлена художніми творами зарубіжних авторів на тему: «Дитина пізнає світ і себе». Ці книжки стануть незамінними помічниками батькам, які виховують дітей з особливими потребами, а також для батьків дітей без особливостей розвитку. Історії написані від лиця дітей, які некомфортно почувалися у цьому світі, не приймали себе через особливості розвитку або обмежені фізичні можливості. Завдяки героям цих книжок дитина навчиться приймати себе, відчує смак до життя, набуде впевненості в собі.
  • Розвивальні та навчальні ігри - великий вибір розвивальних і навчальних ігор, що їх можна використовувати під час роботи з дітьми з особливостями розвитку. Набори різноманітних карток виконані з урахуванням усіх новітніх методик вітчизняних і зарубіжних спеціалістів і вікових особливостей різних груп дітей. Ігри допоможуть дитині опанувати перші навички лічби, читання, розвинути логічне, асоціативне і образне мислення, уяву, увагу і пам’ять. Це незамінні помічники батькам і вихователям дитячих дошкільних закладів.
     
Педагогічні технології інклюзивного навчання. Серія «Інклюзивна освіта»

Педагогічні технології інклюзивного...

Колупаєва А.А., Таранченко О.М.
Путівник для педагогів та батьків дітей з особливими потребами. Серія «Інклюзивна освіта»

Путівник для педагогів та батьків дітей з...

Колупаєва А.А., Таранченко О.М.
Живи та вчись. Дислексія - це не вирок
Живи та вчись. Не можу сидіти на місці
Живи та вчись. Перемога - це не головне
Живи та вчись. У мене порушення слуху
Живи та вчись. Я все зможу

Живи та вчись. Я все зможу

Дженніфер МурМаллінос
Відображати по:
20
50
100