Переходь на українську ua
Каталог
Е-книги
График работы:
с 9-00 до 21-00 (пн-пт), с 10-00 до 19-00 (сб)
с 9-00 до 21-00 (пн-пт), с 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги 

Как помочь детям понять, что такое ограничение в пределах пандемии?
Дуже просто! На допомогу цьому прийде друга частина книги про коронавірус «Мамо, ходімо гуляти!». Саме ця книга допоможе батькам і дітям у цей перехідний період подолати свою невпевненість та навчить водночас дотримуватися певних правил у цей складний для всіх час.
 
Друга частина книги наголошує на тому, що батьки відповідальні за своїх діточок, тому повинні все пояснювати. Навіть найменші дітки мають право знати та розуміти, що відбувається навколо них, ділитися власними почуттями, що їх викликає теперішня ситуація.
 
Автори цієї історії:
 
Франческа Далл’ара — психолог і психотерапевт, працює з 2015 р. у дитячому відділенні італійської лікарні рідкісних захворювань;
 
Джада Негрі — психолог, психотерапевт, художник, викладач Європейського Інституту Дизайну. З 2009 року співпрацює з видавцями дитячої літератури, ілюструючи книжки і журнали.
 
Автори написали нову історію про коронавірус, в якій розповідається про страхи і сумніви Маргарити та її сестрички. Головною метою оповідання є спроба пояснити дітям причини дотримання дистанції, носіння масок, намагаючись чітко визначити заборони та нові можливості, використовуючи просту зрозумілу мову.
 
Нагадаємо ще раз думку авторів, з якою ми повністю згодні: «Усвідомлення того, що ми можемо в ці складні часи поширити свої сподівання на добро серед людей, живить мою віру й надає сили! Не забувайте: правді, навіть жорстокій, треба дивитися в очі! Живіть із вірою, надією і любов’ю!»
 
Будьте здорові та читайте книжки!

 

Завантажити книгу