Каталог товаров
График работы:
с 9-00 до 21-00 (пн-пт), с 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог товаров
Новости
07.07.2022
Новости
Информация для тех, кто сейчас за границей!
Более 5 миллионов украинцев вынужденно находятся сейчас за границами нашего государства, две трети из них – это дети. Сохранить детей – это была основная цель матерей, которые бежали и продолжают бежать от войны, от ракет, разрушающих учебные заведения и другую инфраструктуру украинских городов и сел.
Поиск по рубрикам
03.06.2022
Новости
"Це наша третя книга з серії «Дітям про інтимне». І я від неї в захваті, як і від перших частин. Як вже зрозуміло з назви книги, в цій частині дається відповідь на дуже важливе, але разом з тим складне питання, адже на жаль, в нашому суспільстві ця тема досить табуйована. Особливо моменти як дитина появилась в маминому животику і як вона звідти «вибралась». 
23.03.2022
Новости
У нас для вас отличная новость – мы приложили максимум усилий и возобновили отгрузку заказов из нашего главного склада в Харькове.
21.02.2022
Новости
"Три шкільні подруги - Лінка, Шуша та Кіра часто зустрічаються на гойдалках, поодаль від школи. Дівчата вважають, що їхня дружба буде тривати вічно. Та чи часто подруги дитинства залишаються поруч у дорослому житті?
18.02.2022
Новости
С 15 февраля по 4 марта преподаватели, которые принимают эстафету НУШ в 5 классах в следующем году, выбирают учебники для 5 класса, которые в 2021/2022 учебном году лягут на парты будущих пятиклассников.  
15.02.2022
Новости
Вот и прошел день Влюбленных в книги, но не прошла наша любовь к вам, нашим читателям! Мы внимательно следили за всеми покупками на нашем сайте и готовы объявить результаты розыгрыша, который мы проводили ко Дню Книгодарения!
11.02.2022
Новости
"Мені і моїм дітям дуже сподобалася ця книга і вся серія про ельфів Стіга та Люмі. Книга має гарні ілюстрації і цікаві історії про пригоди ельфів. Книга ідеально підходить для самостійного читання дитиною. Історія захоплює з перших сторінок, а якщо зустрічаються складні слова для дитини, то такі слова виділені окремим кольором, і їх значення дитина може прочитати у словнику, який можна знайти на початку книги. Детальній відеоогляд про книгу, який підготував мій син, ви можете подивитися на нашому каналі PoLesheke: https://youtu.be/AaSBkAj2JRk"