(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0

Дотикова абетка для дівчаток

Код:123-А244004У

Кількість сторінок:30

Формат, мм:220х200

Weight:0.4870 кг

Обкладинка:Тверда

Вік:3+

Мова видання:Рос. / Укр.
Поділитися:
Анотацiя
Дотикові абетки - найкращий подарунок вашому малюку!
Дитина краще запам'ятовує предмети, якщо може не лише побачити їх, а й доторкнутися. Тому в нашій тактильній абетці дитина знайомиться з літерами на дотик! Великі, об'ємні літери, дивовижні малюнки та кумедні підписи, у яких всі слова починаються на одну букву - це допоможе малюкові вивчити і запам'ятати абетку легко і весело.
В майбутньому це значно полегшить процес навчання письму.
Turn Expand
Вiдгуки (6)Залишити вiдгук

Діана

05 Грудня, 202010:07

Замовила абетку для донечки, дуже хороша книжечка нам поки 1.4 роки але вже цікаво гортати та щупати кожну букву)) картинки гарні яскраві та чіткі, сторінки з грубого картону що теж є великим плюсом!! Однозначно можу рекомендувати! Абетка буде цікава для дитини і в рік і вже в старшому віці коли буде вивчати букви))

Віта

18 Травня, 202018:19

Що з козою на малюнку? Чому вона червоного кольору? Де знайти таку козу в реальності, щоб показати дитині і підтвердити факт існування даної породи? Що "курив" ілюстратор при створенні зображення?) І де в ластівки взялися червоні щоки? Шок від ілюстрацій...

Коментар написав(ла)admin 22 Травня, 2020 12:31

Добрий день. Мета цієї книги весело вивчити абетку, і в книзі всі ілюстрації представлені в "казковому" стилі, що розвиває фантазію і уяву дитини. У казках і дитячих книжках багато відмінних і незвичайних персонажів, наша абетка підтримує традиції дитячої літератури, а для вивчення тварин є енциклопедичні видання. У книзі безліч прийомів, щоб вивчення літер було легким і веселим: кумедні речення, в яких кожне слово починається на літеру, що вивчається, абсурдні ситуації, що викликають посмішку, об'ємні букви, які можна і потрібно торкатися пальчиком, запам'ятовуючи написання, асоціації, за допомогою яких запам'ятовувати букви набагато простіше. Малюнки не передбачають натуралістичності, тому що сюжети намальовані до підписів, які реалістичність виключають. Якщо потрібна реалістичність то можнемо запропонувати серії "Малятам про звірят", "Малята" або "Мої милі крихітки". Ми робимо книжки, які задовольняють запити різних споживачів і кожен може вибрати на свій смак.

Мария

29 Квiтня, 202022:47

Книги все хорошего качества. Соотношением цена - качество довольна более чем!
Доставляли четыре дня. Напутали с адресом и доставка была указана бесплатная, но новая почта при доставке взяла 35 грн за переадресацию. Оператор сказал, что деньги вернут, Но увы никто больше не связывался. Да, это не большие деньги, но я могла на них купить ещё одну книгу!!! Обидно. Заказ был на сумму выше 900 гривен.

Коментар написав(ла)admin 04 Травня, 2020 13:33

Добрый день. В заказе Вы указали вул. Праці - по этому адресу была доставлена посылка, доставка была бесплатная. Потом Вы попросили переадресацию, которую наш менеджер не делал - это уже идет дополнительная услуга, поэтому перевозчик взял с Вас 35 грн.

Пархомчук Валерия

10 Квiтня, 202013:16

Абеткою задоволені, нам ще рано серйозно займатися вивченням алфавіту (2 роки), але дитині дуже подобаються букви і весь час запитує, що на якій букві намальовано. Рекомендувала би привчати любов до книжок саме з такими екземплярами.

Ольга Кандиба

11 Серпня, 201911:31

Замовила дитині на 1 рік. Дуже цікава абетка, гарні ілюстрації. Букви ширшаві і дитина уже сама пальчиками пробує їх терти, сама перегортає сторіночки. Книга коштує цих грошей. Однозначно рекомендую.

Лена

25 Червня, 201916:06

Цікавить мова абетки? Бо на фото українською, а в відеообзорі показано російску абетку

Коментар написав(ла)admin 26 Червня, 2019 13:02

Добрий день. Дана абетка українською мовою. Відео додане щоб показати внутрішнє наповненния книги та її тактильність, наскільки це було можливо.

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя Тактильная азбука

View full series
Дотикова абетка для хлопчиків

Дотикова абетка для хлопчиків

Дотикові абетки - найкращий подарунок вашому малюку! Дитина краще запам'ятовує предмети, якщо може не лише побачити їх, а й доторкнутися. Тому в нашій тактильній абетці дитина знайомиться з літерами на дотик! Великі, об'ємні літери, дивовижні малюнки та кумедні підписи, у яких всі слова починаються на одну букву - це допоможе малюкові вивчити і запам'ятати...
Детальнiше
Тактильная азбука для девочек

Тактильная азбука для девочек

Тактильные азбуки - лучший подарок вашему малышу! Маленький ребенок лучше запоминает предметы, если может не только увидеть, но и потрогать их. Поэтому в нашей тактильной азбуке ребенок знакомится с буквами наощупь! Большие, объемные буквы, удивительные картинки и забавные подписи, в которых все слова начинаются на одну букву - все это поможет малышу выучить и...
Детальнiше
Тактильная азбука для мальчиков

Тактильная азбука для мальчиков

Тактильные азбуки - лучший подарок вашему малышу! Маленький ребенок лучше запоминает предметы, если может не только увидеть, но и потрогать их. Поэтому в нашей тактильной азбуке ребенок знакомится с буквами наощупь! Большие, объемные буквы, удивительные картинки и забавные подписи, в которых все слова начинаются на одну букву - все это поможет малышу выучить и...
Детальнiше