(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0
123-Т281033У
Геометрія. 7 клас: Розробки уроків (до підручника А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського)
Бабенко С.П.

Геометрія. 7 клас: Розробки уроків (до підручника А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського)

Бабенко С.П.

Код:123-Т281033У

Кількість сторінок:112

Weight:0.0800 кг

Обкладинка:М'яка

Мова видання:Укр.
Поділитися:
Анотацiя
Посібник (автор Бабенко С.П.) складено відповідно до чинної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і призначено для учнів 7 класів, навчання у яких відбувається за підручником «Геометрія» авторського колективу у складі А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського.
Видання містить поурочний план з геометрії і плани-конспекти уроків, створені з урахуванням особливостей побудови теоретичного та задачного матеріалу підручника, авторської системи усних, графічних і письмових вправ.
Кращому засвоєнню учнями навчального матеріалу сприяють запропоновані автором посібника різноманітні форми і методи роботи: усні вправи, математичні диктанти, додаткові задачі.
До посібника додається скретч-картка, що надає доступ до електронного додатка. Електронний додаток містить докладні розробки уроків узагальнення матеріалу та нестандартних уроків, презентації і роздавальні матеріали до них, а також поурочний план з геометрії для 7 класу.
Призначено для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів.
Видання містить поурочний план з геометрії і плани-конспекти уроків за підручником «Геометрія» авторського колективу у складі А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського.
Зміст матеріалу підібрано з урахуванням особливостей побудови теоретичного та задачного матеріалу підручника, авторської системи усних, графічних і письмових вправ.
До посібника додається скретч-картка, що надає доступ до електронного додатка.
Turn Expand
Вiдгуки (1)Залишити вiдгук

ЛЕСЯ

07 Лютого, 201814:05

хороша книга, можна багато почерпнути при підготовці до уроків. але будьте готові до того що скретч-карти може не бути. У моїй книзі залишився явний слід того що вона там була і її зірвали. коли я подзвонила у службу підтримки мені пообіцяли надати код в індивідуальному порядку, але потім кинулт номер телефону у чорний список і я не можу туди дозвонитись.

Коментар написав(ла)admin 07 Лютого, 2018 16:52

Добрий день. У процесі транспортування книг скретч-карта могла просто випасти, оскільки вона кріпиться до обкладинки. Ми надішлемо Вам усі матеріали на пошту. Хочу запевнити, що навмисно ніхто не відриває їх з книжок, таке може іноді трапитися. У таких випадках ми завжди реагуємо, щоб виправити ситуацію й повністю надати Вам той товар, який Ви придбали.

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.