(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
123-Р530314У
НУШ Літературне читання. Робочий зошит для 3 класу з навчанням російською мовою ЗЗСО до підруч. А. Ємець, О. Коваленко «Українська мова та читання» (Частина 2)
Ємець А.А., Коваленко О.М.

НУШ Літературне читання. Робочий зошит для 3 класу з навчанням російською мовою ЗЗСО до підруч. А. Ємець, О. Коваленко «Українська мова та читання» (Частина 2)

Ємець А.А., Коваленко О.М.

Код:123-Р530314У

Кількість сторінок:48

Формат, мм:165х215

Weight:0.0720 кг

Обкладинка:М'яка

Мова видання:Укр.
Поділитися:
Анотацiя
Робочий зошит містить додаткові навчальні матеріали до другої частини підручника «Українська мова та читання» для 3 класу з навчанням російською мовою закладів загальної середньої освіти. Завдання, вміщені в ньому, згруповані за темами, визначеними в підручнику, і призначені для використання як на уроках вивчення нової теми, так і на уроках узагальнення знань. Значна увага в посібнику приділяється розширенню кола читання завдяки залученню третьокласників до активної самостійної підготовки до уроків позакласного читання.
Пропоновані в зошиті завдання дозволять забезпечити індивідуальний і диференційований підхід до навчання.
Призначений для третьокласників, учителів, батьків.
Turn Expand
Вiдгуки Залишити вiдгук
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя НМК «Українська мова та читання. 3 клас» (з рос. мовою навчання) Коваленко О. М., Ємець А. А.

View full series
НУШ Літературне читання. Робочий зошит для 3 класу з навчанням російською мовою ЗЗСО до підруч. О. Коваленко «Українська мова та читання» (Частина 1)

НУШ Літературне читання. Робочий зошит для 3...

Робочий зошит містить додаткові навчальні вправи до першої частини підручника «Українська мова та читання» для 3 класу з навчанням російською мовою закладів загальної середньої освіти. Завдання, вміщені в ньому, згруповані за темами, визначеними чинною програмою і підручником. Це дозволяє легко зорієнтуватися в структурі посібника й обрати саме ту вправу,...
Детальнiше
НУШ Українська мова та читання. 3 клас. Підручник.ЧАСТИНА 1 (у 2-х ч.) для рос. шкіл (з аудіосупровідом)

НУШ Українська мова та читання. 3 клас....

Підручник спрямований на формування основ мовної і комунікативної компетентності учнів у галузі вивчення державної мови. Запропонована в ньому система вправ забезпечує спостереження й аналіз мовного матеріалу, підводить учнів до формулювання правил і їх свідомого застосування в усному і письмовому мовленні.
Детальнiше
НУШ Українська мова та читання. 3 клас. Підручник.ЧАСТИНА 2 (у 2-х ч.) для рос. шкіл (з аудіосупровідом)

НУШ Українська мова та читання. 3 клас....

Підручник спрямований на формування основ літературної компетентності третьокласників. У ньому реалізовано літературознавчий підхід до вивчення фольклорних і літературних творів. Навчальний матеріал подано в історичній ретроспективі з урахуванням уподобань сучасних молодших школярів. Формування кваліфікованого читача відбувається з опорою на...
Детальнiше
НУШ Український дзвіночок. Зошит-посібник з розвитку мовлення і повторення для 3 класу з навчанням рос. мовою ЗЗСО до підруч. О. Коваленко (Частина 1)

НУШ Український дзвіночок. Зошит-посібник з...

Посібник містить матеріал з української мови для організації та проведення в 3-му класі уроків повторення з кожної вивченої теми, узагальнення знань в кінці навчальногороку, уроків розвитку зв’язного мовлення, а також матеріал для контролю навчальних досягнень учнів.Призначений для учнів 3 класів, учителів, батьків.
Детальнiше