(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
123-257717
Пальчикові фарби. Palace Pets. 4 кольори. Disney

Пальчикові фарби. Palace Pets. 4 кольори. Disney

Код:123-257717

Weight:0.1250 кг

Товар
в архіві і зараз
не продається

Поділитися:
Анотацiя
Наші пальчикові фарби припадуть до душі самим маленьким художникам, цей набір фарб для малювання пальцями допоможе розвинути у дитини з раннього віку почуття кольору, виразити емоційний стан, адже в самому юному віці, поки олівець і пензель ще не освоєні, дуже важко втриматися від творчих поривів. Набір допоможе юному художнику познайомитися зі світом фарб і стане першим етапом у навчанні малюванню. Цвета - красный, зелёный, синий, желтый.
Turn Expand
Вiдгуки (4)Залишити вiдгук

Светлана

09 Жовтня, 2018 14:30

Дуже люблю видавництво Ранок. Такий чудовий асортимент та якiснi товари. Робила багато замовлень на сайтi i бiльшiстью товарiв дуже задоволена. Але данi фарби мене дуже засмутили. Окрiм того, що вони пiдсохлi та ще й червона фарба була покрита чорними цятками, а на днi була якась темна рiдина. До використання вони виявилися негодними. Грошi на вiтёр.

Коментар написав(ла) admin 16 Жовтня, 2018 09:51

Добрий день. Вибачте, зв'яжемося з Вами для вирішення проблеми.

Таісія

19 Лютого, 2018 17:59

Дуже дякую :)

Таисия

06 Лютого, 2018 18:22

Це ж знову обман(( навіщо так? Я ж написала, що склад той самий що у гуаш, цитую коробку: каолін(!!) про який виробник заперечує, але вказав!, вода, гліцерин, кольорові пігменти (не написано що харчові). Аби справа не стосувалася дитячого здоров'я я б пройшла повз. Ранок, по впливайте будь ласка, або добавте в анотацію склад для інших батьків. Дякую

Коментар написав(ла) admin 19 Лютого, 2018 11:26

Добрий день. Вибачте за затримку з відповіддю - з'ясовували ситуацію. Також дякуємо Вам за пильність і за те, що вказали нам на неточність вказаної на коробці пальчикових фарб інформації. Дійсно, наші співробітники припустилися прикрої помилки, вказавши на упаковці невірний склад цього виробу . Надалі, при виробництві коробки, ми це виправимо і вкажемо інформацію, яка відповідає дійсності.

Таїсія Багнюк

22 Сiчня, 2018 14:40

Це обман. Це не пальчикові фарби!! Коштують не дешево, а склад такий самий як гуаш. На самій коробці написано - пальчикові, а на звороті - при потраплянні на шкіру промити милом. Пальці це не шкіра? Дуже розчарована, хоч розумію що виробник не Ранок, але може мій відгук допоможе іншим зекономити кошти і купити дійсно пальчикові

Коментар написав(ла) admin 25 Сiчня, 2018 11:54

Дякуємо Вам за відгук. При виробництві пальчикових фарб ми враховуємо той факт, що маленьким дітям подобається пробувати все на смак, тому в них відсутній компонент каолін, який є складовим елементом гуаші. До складу пальчикових фарб входить тільки високоякісна крейда. Пальчикові фарби густіші, ніж гуаш. Також ми використовуємо виключно натуральні барвники, які є нетоксичними і цілком безпечними для дитини. Хотілося б зазначити також, що технічні умови до деяких категорій товарів (саме до них належать товари для творчості для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку) вимагають вказувати на упаковці певний стандартний перелік зауважень. Навіть коли виробник має відповідні документи щодо якості та безпечності свого продукту.

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя Palace Pets

View full series
Альбом для малювання. Palace Pets. Disney

Альбом для малювання. Palace Pets. Disney

Скоба, папір крейдований.
Детальнiше
Водные раскраски. Петсы

Водные раскраски. Петсы

Рисуем водой! Водные раскраски в стиле «Disney»! Для раскрашивания не понадобятся карандаши и краски. Это замечательная идея, как научить ребенка рисовать.
Детальнiше
Диплом про закінчення дитячого садка. Петс

Диплом про закінчення дитячого садка. Петс

Диплом про закінчення дитячого садка— це перша відзнака дитини за успіхи. Він яскравий, з улюбленими героями мультфільму «Петс». Така відзнака (нагорода) стане приємним подарунком та заохочуватиме до подальшого навчання. Відзнака зроблена книжечкою (формат А5) з глянцевою поверхнею.
Детальнiше
Интерьерные наклейки. Петсы

Интерьерные наклейки. Петсы

Наклейки с суперпопулярными героями "Disney"! Благодаря ярким качественным изображениям и большому размеру наклейки будут отлично выглядеть в любой детской комнате.
Детальнiше