Каталог товаров
График работы:
c 10-00 до 19-00 (пн-пт)
Каталог товаров

Українська абетка із завданнями

Українська абетка із завданнями
Українська абетка із завданнями
Українська абетка із завданнями
Українська абетка із завданнями
Акция | Электронная книга
Хит

Українська абетка із завданнями

300,00 грн
Купить
Добавить в избранное
 • Код производителя: С869004У
 • ISBN: 978-617-09-6511-0
 • Вес: 0.70
 • Формат, мм: 210х290
 • Количество страниц: 34
 • Язык издания: Украинский
 • Возраст: 2-4
 • Обложка: Твердая
 • Иллюстрации: Цветные
 • Тип издания: Печатная/электронная книга
165,00 грн
132,00 грн
До конца осталось:
Купить
Добавить в избранное
Доступные форматы:
 • Код производителя: С869006У
 • Язык издания: Украинский
Аннотация

Книга познайомить малюка з абеткою та допоможе зробити перші кроки у читанні. На кожній сторінці багато предметів на певну літеру, а також завдання для кращого засвоєння абетки.

Читать полностью
Отзывы покупателей
Надежда
27.01.2022
Діти в захваті від книги) Совітую
Ірина
26.01.2022
Дитині дуже сподобалась абетка. Передивляємось часто. Книга з яскравими малюнками. Багато слів на певну літеру. Є завдання.
Мар'яна
13.01.2022
Викинуті кошти. Абетка - ТАДАМ! Без Абетки! Книженція на... увага ...аж 16 сторінок(!!!) не варта уваги, тому що нелогічна, безсистемна, незручний прописний МАЛЕНЬКИЙ шрифт. Ви думаєте, що треба вчити дитину читати по складах? Зате пані Трофимова, а ще дві редакторки - Каспарова і Вікторова - так не вважають! Зате вважають за потрібне розміщувати завдання зі знання тої самої міфічної "абетки", котрої у цій буквиці немає як явища. Я розтлумачу, адже панночки навряд чи самі допетрають, що "абетка" - це сторінка з написанними літерами, одна сторінка з усіма літерами алфавиту. Як табличка Мєндєлєєва, хоч ці панянки навряд чи довчились до 7 класу. Ну і розміщувати завдання на знання Абетки, як для 2 класу, восьмирічній дитині, а книжка розроблена для малечі 4 рочків, вчити ПЕРШІ літери. І Перші слова, що їх мають читати, мають бути простими, великими, щоб пальцем дорослого водити по кожній букві, а не палець на все слово. Ця книженція - просто недолуга. Цінник нереальний лише через те, що сторінки картонні. Для маляток, щоб не порвали. Але малятко по ній не навчиш, бо літери - тадаммм! Прописні, а не друковані! Ілюстраціі перетягують увагу на себе, дрібнесенькі літери уваги дитини на себе не перетягують, зорова пам'ять не спрацьовує. Вчити читати за цим творінням неможливо. Тільки літери окремо. І більше нічого. За 250 грн повчити літерки, як вам?
Админ
03.02.2022
Добрий день, шановна пані! Передусім дякуємо, що приділили стільки часу написанню відгука на нашу книжку. Ми цінуємо відгуки, бо часто вони допомагають реально покращувати наші книжки. Прикро, що книжка спричинила у вас такі емоції. Хочемо одразу зазначити, що всі працівниці, коли створювали цю книгу, не планували, що вона викликатиме стільки обурення, а мали на меті дещо інше. А саме — створити сучасну, веселу, НЕЗВИЧАЙНУ абетку, відмінну від тих, що вже є на ринку в достатній кількості. Справді, ця книга не вчить читати по складах (для цього в нас є інші чудові книги). Вона знайомить з літерами й словами, що починаються на ці літери, й допомагає закріпити знання абетки в дитини, яка саме почала її вивчати. Головне ж, ця книга показує, що вчитися може бути весело й цікаво, а не лише тяжко й нудно. Саме тому у ній використано сучасні, проте читабельні й зрозумілі, шрифти, а ілюстрації — такі яскраві й кумедні, що привертають увагу. Це такий собі альтернативний, ігровий спосіб вивчення абетки. «Одна сторінка з усіма літерами алфавіту» — ідея справді небеззмістовна. Хоча немає стандартів чи правил, які зобов’язують нас до цього, проте, імовірно, саме таке розміщення абетки могло б бути помічним у цьому виданні. Ми подумаємо про це і, якщо зрозуміємо, що читачам цієї книги це направду необхідно, врахуємо. Якщо подивитись уважно на ваш відгук, стає зрозуміло, що причина вашого обурення в тому, що ваші очікування не виправдались. Тобто ця книжка не задовольняє вашої потреби. Проте це не робить нашу «Абетку» не потрібною або не цінною для інших людей. Можливо, вам ця книга не підходить, бо вашій дитині зараз потрібне інше, проте багатьом малюкам ця книжка сподобалась, і права на її видання навіть придбали в декількох інших країнах, що свідчить про те, що така форма вивчення абетки працює. Не поспішайте знецінювати те, що може бути корисним іншим людям. Із твердженням про те, що ця книга недолуга, можна як мінімум дискутувати. Ба більше, ми чесно розмістили на сайті сторінки з внутрішнього блоку, які дають змогу скласти уявлення про цю книжку. Спеціально для того, щоб ви, наші покупці, могли обрати саме ту книгу, що вам потрібна, яка відповідає вашим цінностям. Загалом дякуємо, звісно, що згадали поіменно всіх редакторок й авторку — напевне, ви мали добрі наміри й хотіли відстояти літературу, яка на вашу особисту думку є доброю для малечі. Проте наступного разу радимо спробувати розібратися в ситуації без особистих необґрунтованих образ і надмірних емоцій. Такий спосіб спілкування теж буде гарним вкладом у ціннісну систему того світу, в якому житимуть малюки, коли стануть дорослими. Гарного дня!
Показать еще
Оставить отзыв
Ваше имя*
Email*
Ваш отзыв*
Другие книги из этой серии
Код:С869001Р
Английская азбука с заданиями
300,00 грн
Купить
Код:С869003Р
Русская азбука с заданиями
Трофимова К.А.
300,00 грн
Купить
Смотреть все книги
Другие книги автора
Код:С944002У
100 перших слів. Смарт-книги
Трофимова К.А.
85,00 грн
Купить
Акция
Код:С944004У
100 тварин. Смарт-книги
Трофимова К.А.
85,00 грн
68,00 грн
Купить
Код:N1025004У
Такі дивовижні винахідники
Трофимова К.А.
75,00 грн
Купить
Код:С869003Р
Русская азбука с заданиями
Трофимова К.А.
300,00 грн
Купить
Код:С901685У
Люблю розмальовувати. Море
Трофимова К.А.
39,90 грн
Купить
Новинка
Код:С944008У
Кольори. Смарт-книги
Трофимова К.А.
85,00 грн
Купить
Новинка
Код:С944012У
Протилежності. Смарт-книги
Трофимова К.А.
85,00 грн
Купить
Новинка
Код:С944006У
Форми та фігури. Смарт-книги
Трофимова К.А.
85,00 грн
Купить
Новинка
Код:С944010У
Лічимо комах. Смарт-книги
Трофимова К.А.
85,00 грн
Купить
Смотреть все книги