(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

А чи знаєте ви…?

Опубліковано 03 Липня, 2015
А чи знаєте ви…?

А чи знаєте ви, що серед  асортименту дитячої літератури нашого видавництва є велика кількість книжок, які визнані у всьому світі та отримали чисельні нагороди та премії?

Перш за все, це цикл «Персі Джексон та боги-олімпійці» — видатна серія Ріка Ріордана про нашого сучасника, хлопчика Персі, який виявився нащадком бога Посейдона та потрапив у вир подій за мотивами давньогрецьких міфів. «Персі Джексон» — справжній рекордсмен. Серія протрималася у списках бестселерів газети New York Times понад 330 тижнів (тобто більше шести років), це абсолютний рекорд!

Другу книгу циклу «Персі Джексон та море чудовиськ» у 2006 році було визнано найкращою книгою США для дітей.

За мотивами першої та другої книг серії були зняті фільми-блокбастери, що зібрали значні касові збори.

Цикл «39 ключів» — улюблена тисячами фанатів серія-квест, де кожна книга є це черговим етапом гонитви за ключами до всемогутності — також  неодноразово  посідав вищі сходинки в переліку New York Times. А загалом у списку бестселерів  серія «39 ключів» перебувала майже 90 тижнів!

До речі, права на екранізацію першої книги придбав сам Стівен Спілберг, а отже, з виходом на екрани голлівудського блокбастера, цікавість до «39 ключів» сягне небачених висот!

Неможливо в розповіді про визнання та нагороди оминути Корнелію Функе.  Фантастична повість «Володар драконів» у 2005 році протрималася 72 тижні в десятці дитячих бестселерів New York Times.  Пригодницький роман «Король злодіїв» у 2002 році був удостоєний одразу двох престижних американських премій у галузі дитячої літератури та звання «Краща дитяча книга року» .

Серія «Сестри Ґрімм» Майкла Баклі нещодавно вийшли друком у нашому видавництві, а світовому читачеві книги про пригоди сестер Дафни та Сабріни відомі дуже добре.  Перша книга серії «Казковий детектив» упевнено посідала місце в переліку бестселерів New York Times, а кожна наступна також удостоювалася високих оцінок критики і престижних премій Oppenheim Toy Portfolio Platinum Awardта Kirkus Best Fantasy Book.

 Але справа навіть не в нагородах. Дуже різні за жанрами, стилем, авторськими інтонаціями книги, які ми відбираємо для юного читача, пов’язує одна дуже важливе якість — усі вони несуть потужний заряд оптимізму, вселяють віру у свої сили і перемогу Добра над Злом.