(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

"Чесно. Зручною Доступно" Презентація проекту QR-books

Опубліковано 27 Травня, 2019
"Чесно. Зручною Доступно" Презентація проекту QR-books
24 травня 10.00 - Презентація проекту QR-books на тему: "Електронна книга та QR-code» 

Організатори: ТОВ Видавництво «Ранок», Видавництво «Фабула», Технологічна видавнича платформа «Double A Publishing» за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України та Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів.

Учасники: Олександр Афонін – президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів; Тімур Курганов – директор Видавництва «Фабула»; Андрій Афонін – директор Технологічної видавничої платформи «Double A Publishing»; Сніжана Семенюк – керівник проекту QR-books.

Коротко. Учасники прес-конференції презентують унікальний пілотний проект інноваційного підходу до придбання електронних книжок під девізом «Чесно. Зручно. Доступно».

Довідково. Мета проекту – дати можливість придбати будь-яку електронну книжку без порушень прав на інтелектуальну власність автора і видавництва за ціною, значно меншою від вартості аналогічного літературного твору на паперовому носієві; забезпечити широкий доступ до різножанрової літератури; залучити до читання якомога більше різновікових груп населення України. Для старту проекту видавництво «Фабула» відібрало найактуальніші книги вітчизняних і зарубіжних авторів — лауреатів Нобелівської, Букерівської, Пулітцерівської премій. Серед них інтелектуальні, політичні, історико-пригодницькі бестселери, а також великий вибір знакових творів із психології, маркетингу, побудови і розвитку бізнесу.

Підсумкові матеріали:

В Україні презентували проект, який дозволяє купувати електронні книжки та завантажувати їх за QR-кодом

В Україні презентували проект, який дозволяє купувати електронні книжки у будь-якій офлайн-точці продажу та завантажувати їх за QR-кодом.

Про це на прес-конференції в Укрінформі сказав президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми сьогодні презентуємо новий проект, покликаний вирішити низку проблем, з якими стикається книговидання і пересічний читач у доступі до української книги: вітчизняних авторів, у перекладі світових авторів. Мова йде про книгу, що зчитується з QR-коду. Цей проект покликаний звільнити полиці українських книговидавців від численних макетів майже готових книжок, на які не вистачає коштів, щоб видати на паперовому носії", - сказав Афонін.

За його словами, проект також дасть змогу поширювати книги по всій території України.

"Це дасть можливість ознайомитися не лише з новинками вітчизняного автора, але й з новинками світових бестселерів. Книга буде доступна за ціною, буде зручно користуватися. Люди зможуть швидко і за помірну ціну отримати будь-яку книгу, що виходить на теренах України", - розповів Афонін.

Він наголосив, що також цей проект вирішить проблему з другом технічної літератури.

"Така література має вузький попит - кілька сотень, максимум, тисяч людей в Україні. Видання такої книги на паперовому носії просто перестане бути доступним для споживача, оскільки це малі наклади і великі за обсягом книги", - відзначив Афонін.

Директор Технологічної видавничої платформи Double A Publishing Андрій Афонін, у свою чергу, відзначив, що придбати книгу за QR-кодом зможуть навіть ті, хто не має комп'ютера - лише за допомогою телефона. Людина придбає листівку, що містить код, а потім завантажує книжку.

"Мобільні телефони мають майже усі, покриття мережі зростає. Це дуже зручно і дешево. Людина заходить у місце, де ця книжка продається - книжковий магазин, кав'ярня, потяг, заправка, коворкінг, готель або будь-яке місце, де можна поставити листівки - платить готівкою або карткою, розгортає листівку, стирає QR-код, дістає телефон, сканує код та отримує книжку в автоматичному режимі. Вам немає потреби заходити в інтернет-магазин. Ми спростили цей процес", - прокоментував автор проекту.

Джерело