(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

#‎ЧитайУкраїнське: редактори видавництва Ранок розповіли про улюблені книжки

Опубліковано 28 Листопада, 2017
#‎ЧитайУкраїнське: редактори видавництва Ранок розповіли про улюблені книжки
Співробітники видавництва «Ранок», яке вже 20 років випускає дитячі книги, с задоволенням долучається до флешмобу Україньского інституту книги  ‪#‎ЧитайУкраїнське.
Запрошуємо взяти участь у марафоні наших колег-видавців і звичайно ж усіх наших читачів!
 
Наталія Коваль, керівник відділу дитячої літератури видавництва «Ранок»
Разом із сином читаємо книги першого рівня серії «Читальня». Дуже близькі до нас теми. Ми так само любимо динозаврів, як Богдан із книги Галини Ткачук «Синя коробка». Кожному вже придумали додаткову історію походження. Так само любимо малювати, як дівчинка Юля із книги Ані Хромової «Драконе, киш!» і регулярно вгамовуємо велета, майже такого, як у книзі Оксани Лущевської «Велет нам програє». Ці книжки оптимальні за обсягом тексту і дуже зручні у форматі: легкі й компактні. А ще там дуже фантазійні малюнки. Коли хочеться більше погратися, ми беремо книгу «Їжак Гнат та У-ру-ру», Дірка Хенніга. Бо крім веселої історії там є ще заплутані лабіринти, а ми дуже любимо розплутувати й шукати нові шляхи.


 
      
  
Ірина Пушкар помічник провідного редактора видавництва
 
У збірці оповідань «Кімната для печалі» Андрія Любки, виданої Meridian Czernowitz, кожен знайде особисту тему для роздумів. Оповідання написані чудовою метафоричною мовою. Вони не пов’язані між собою, але наприкінці стає зрозуміло, що їх усіх об’єднує єдине відчуття — самотність. «Опинившись на самоті, Сергій почав нарешті відчувати щось сакральне, без гамору й монахів із простягненими для пожертвувань руками це місце відчувалося інакше, глибше», — йдеться у оповіданні «Втеча». Так само й гортаючи сторінки книги особисто я відчуваю щось сакральне, особисте, глибоке. Адже кожному з нас іноді потрібно приглушити навколишній гомін і прислухатися до себе. У кожного всередині нас є власний затишний куточок, де ми можемо побути на самоті, — власна кімната печалі.
 

 
Віктор Круглов генеральний директор видавництва «Ранок»
Сьогодні у мене щаслива можливість читати досхочу. «Те, що відбувається в поганих романах, імовірніше трапляється в реальному житті, ніж те, що відбувається в гарних романах, бо гарні романи збільшують реальність, а погані на неї спираються.», «Чому так виходить, - поцікавився він, - що коли я помиляюся щодо тебе, я неправий, а коли ти припускаєшся тієї ж помилки щодо мене, це логічно?», - дві цитати з однієї книги. 
Джессі Келерманн, «Чтиво». Видавництво «Фабула».