Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Дитячі мрії
06.06.2013
Видавництво «Ранок» із задоволенням відгукнулося на пропозицію обласного управління у справах преси та інформації взяти участь у виставці ілюстрацій до дитячих книг. Кращі харківські видавництва представили роботи своїх ілюстраторів на виставці, яка названа «Дитячі мрії» і експонується з 5 по 13 червня в картинній галереї «Бузок» (ліве крило ХАТОБу).
 
Нам було нелегко вибрати експонати для виставки - адже місце обмежене, а серед ілюстрацій до наших дитячих книг так багато гідних, улюблених читачами робіт!
 
Павло Репринцев, Марина Пузиренко, Світлана Кім, Людмила Кириленко, Марина Коршунова - ці імена добре відомі і професіоналам, і читачам. Адже їх ілюстрації роблять книги особливими, такими що запам'ятовуються, коханими.
 
Генеральний директор видавництва «Ранок» у вітальному слові на відкритті виставки зазначив, що більшість художників, які співпрацюють з нашим видавництвом, це - харків'яни. Ми цінуємо їх творчість і дорожимо нашим багаторічним співробітництвом.


 
Експонати виставки не залишили нікого з відвідувачів байдужим, а скільки захоплених вигуків звучало біля наших робіт! Відрадно було спостерігати, як кожна ілюстрація живе своїм, окремим від книги, життям і знаходить такий щирий відгук у відвідувачів.

 
Запрошуємо всіх відвідати виставку та отримати задоволення від робіт іменитих майстрів та робіт зовсім юних художників - учнів Харківського академічного художнього ліцею. Можливо, серед юних геніїв - наші майбутні ілюстратори.
Виставка триватиме до 13 червня 2013 року.
 
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: