Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Граємо. Граємо? Граємо !!!
23.07.2015
Якщо ще хтось із батьків досі думає, що гра для дитини - це тільки забава, він глибоко помиляється! Постійно вимагаючи від малюка слухняності, тиші і порядку в квартирі, ви прирікаєте його на нудьгу, неробство і капризи, а також загальмовуєте загальний розвиток.
Гра є провідною діяльністю в розвитку дошкільника. Вона допомагає дитині пізнати навколишній світ, розвиває увагу, фантазію, мову, логічне мислення, дрібну моторику ... список дуже великий.
Ігри бувають різні:
• з готовими іграшками (ляльками, автомобілями),
• напівготовими (конструктор, кубики, пазли),
• іграшками-матеріалами (пластилін, глина, пісок).

Готові іграшки швидко набридають, хоча вони добре підходять для сюжетно-рольових ігор. Головне, не заважати дитині гратися, мати терпіння і такт.
Граючи з напівготовими іграшками, дитина вчиться вирішувати поставлене перед ним завдання. Це розвиває її фантазію, мислення, логіку, поняття про співвідношення частин і цілого, дисциплінує.
Такі ігри, як правило, називають, розвиваючими. Це пазли, картинки з наклейками, аплікації, кубики. Малювання також пов'язане з грою.

Погодьтеся, не всякого трирічного малюка ви зможете усадити за стіл, щоб він виконав завдання в зошиті або подивився книжку. А от якщо запропонувати йому пограти наклейками, він з радістю погодиться. Як вам ідея конструктора з наклейок? Приклеюємо частини на свої місця - і виходить велика гарна машина, трактор чи веселе левеня. Така гра розвиває посидючість, дрібну моторику, поняття частини і цілого, орієнтування на площині, логічне мислення.

Маленькі любителі мультфільму «Лунтік» з радістю будуть збирати пазл з улюбленими героями (набори незабаром з’являться у продажу).

Малювання під трафарет - простий і цікавий спосіб малювання. Малюючи, дитина вчиться робити хороший натиск, що знадобиться її у письмі, тренує дрібну моторику, розвиває фантазію і творче мислення. Малювання діє заспокійливо, посилює віру в себе, допомагає виразити почуття.
 
Ігри з матеріалами є найскладнішими, вони вимагають від дитини високої культури діяльності. Це заняття з водою, піском, глиною. Вони відкривають широкі можливості для загального розвитку дитини. Так що не радимо нехтувати ними, засипаючи дитину дорогими ляльками, машинками та іншим.
Видавництво «Ранок» дбає про розвиток ваших дітей і намагається зробити його максимально комфортним, випускаючи найрізноманітнішу продукцію: книжки-іграшки, розвиваючі книжки, казки, збірки віршів, настільні розвиваючі ігри для дітей різного віку.
Розвивайтеся з «Ранком»!

Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: