Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Конкурс для вчителів початкової школи
15.06.2012
Видавництво «Ранок» запрошує всіх творчих, небайдужих, закоханих у свою професію вчителів початкової школи взяти участь у нашому конкурсі «Створюємо урок нового покоління разом!» на кращу розробку уроку за новим посібником «Математика. 1 клас. Навчальний зошит» (автори С.О. Скворцова, О. В. Онопрієнко). Для участі в конкурсі вам необхідно створити конспект одного уроку з будь-якої теми за наведеним навчальним зошитом і надіслати свою роботу в період з 15 серпня до 15 листопада 2012 року з обов’язковою позначкою «КОНКУРС» за адресою: 
видавництво «Ранок», вул. Космічна 21-а, м. Харків, 61145
або за електронною поштою: club_t@ranok.com.ua 
До участі в конкурсі приймаються розробки як українською, так і російською мовою. 
Усі роботи, надіслані на конкурс, розглядатимуться спеціальною комісією, до складу якої увійдуть автори навчальної програми з математики (1–4 класи), методисти, провідні редактори, вчителі початкової школи. 
Підсумки конкурсу «Створюємо урок нового покоління разом!» будуть опубліковані на сайті www.ranok.com.ua 1 грудня 2012 року. 
Кращі з конкурсних робіт будуть надруковані в журналі «Початкове навчання та виховання» (ВГ «Основа») у січні 2013 року, а їх автори — нагороджені сертифікатами на отримання продукції видавництва «Ранок» на суму 100 гривень. Переможець конкурсу отримає головний приз — ноутбук Dell Inspiron N5050 Apple Red. 
Чекаємо на ваші роботи та бажаємо перемоги у конкурсі «Створюємо урок нового покоління разом!»!
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: