Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Конкурс для вчителів початкової школи продовжується
26.09.2012
У червні 2012 року видавництво «Ранок» оголосило конкурс для вчителів початкової школи «Створюємо урок нового покоління разом!», запропонувавши розробити конспект одного уроку з будь-якої теми за посібником нового покоління «Математика. 1 клас. Навчальний зошит» (автори С.О. Скворцова, О. В. Онопрієнко) і надіслати його до редакції. З того часу ми отримали велику кількість цікавих методичних розробок і передали їх на розгляд жюрі, до складу якого входять автори навчальної програми з математики для 1–4 класів, методисти, провідні редактори видавництва «Ранок», заслужені вчителі початкової школи.
Нагадуємо, що конкурсні роботи — українською або російською мовою — ми чекаємо до 15 листопада 2012 року.
Кращі розробки уроків будуть надруковані в журналі «Початкове навчання та виховання» (ВГ «Основа»), а їх автори — нагороджені сертифікатами на продукцію видавництва «Ранок». А переможець конкурсу отримає головний приз — ноутбук Dell Inspiron N5050 Apple Red. До речі, приз уже чекає на свого щасливого власника!
Детальніше про умови конкурсу читайте на https://www.ranok.com.ua/math_1.html.
Підсумки конкурсу «Створюємо урок нового покоління разом!» будуть опубліковані на нашому сайті 1 грудня 2012 року. Бажаємо перемоги!

Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: