(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Місце відпочинку книг чи хаб для розвитку: сучасні українські бібліотеки

Опубліковано 19 Лютого, 2019
Місце відпочинку книг чи хаб для розвитку: сучасні українські бібліотеки

“Тому що тиша повинна бути в бібліотеці”, - давно вже не актуальна фраза. Зараз бібліотека - це не тільки місце зустрічі з книжками, це місце де можна розвинути свої вміння, таланти, бути почутим та нарешті спромогтися сказати важливе.


Бібліотеки стають креативним простором, осередком живого спілкування. Багато чого для підтримки бібліотек у цьому спрямуванні роблять видавництва, культурні діячі, держава. Так на початку 2019 року у креативні хаби Луганщини та Донеччини, в межах проекту “Схід читає” БФ Сергія Жадана, вирушили українські письменники: Сергій Жадан, Іван Андрусяк, Таня Стус, Андрій Курков, Євген Положій та багато інших.  Вони поспілкувалися із читачами: розказали про нові книги, які були привезені в рамках програми закупівлі книжок Українським інститутом книги. В свою чергу видавництва підтримали проект “Схід читає” та подарували бібіліотекам книжки.


“Ми дуже раді, що стали частиною цього проекту та змогли задовольнити жагу читачів до нових книжок. В рамках проекту “Схід читає” бібліотеки Луганщини та Донеччини отримають близько 400 книг від нашого видавництва, серед яких дитячі книги видавництва  Ранок», посібники ТМ «АРТ» та книги від видавництва  «Фабула»”, - Ольга Шкрьогал, PR менеджерка дитячої літератури видавництва “Ранок”


За планом проекту впродовж січня, лютого та березня, культурні діячі відвідають 15 міст Луганщини та Донеччини, привезуть із собою дитячі та дорослі книжки від різних видавництв та поспілкуються із читачами.


Фото взяті зі сторінки Благодійного фонду Сергія Жадана.
,