(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи фахової підготовки вчителя математики»

Опубліковано 30 Листопада, 2015
Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи фахової підготовки вчителя математики»
26.11.2015 року автор підручника «Геометрія. 7 клас» Крижанівський Олександр Феліксович представив видавництво «Ранок» на Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи фахової підготовки вчителя математики», яка відбулася на базі інституту математики, фізики і технологічної освіти Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського.
 
Учасників конференції привітала ректор Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського Лазаренко Наталія Іванівна.

У першій половині дня присутні слухали доповіді науковців про формування та розвиток методичних компетентностей вчителя математики, сучасні технології формування предметних компетентностей учнів та студентів.

Доповідь Крижанівського Олександра Феліксовича зацікавила і науковців, і керівників методичних кабінетів, і майбутніх вчителів. Автор підручника висвітлив питання, які турбують сучасного вчителя: якісна підготовка до уроків, методична підтримка, підготовка учнів до олімпіади, робота з юними знавцями математики.

У другій половині дня на зустрічі за круглим столом автори підручників із різних видавництв розповідали про переваги своїх видань. Учителі отримали відповіді на свої питання, зокрема про наявність підручників у школах.

О. Ф. Крижанівський висвітлив концепцію сучасного підручника «Геометрія» для 7 класу, розповів, як працювати із посібниками, розробленими до цього підручника, зокрема зі «Збірником самостійних і контрольних робіт. Геометрія. 7 клас» та електронним додатком, відповів на всі запитання вчителів.

Керівник обласного методичного кабінету математики Вінницької області Салтанович Надія Іванівна подякувала видавництву «Ранок» за постійну підтримку.
 
І. Хован, бренд-менеджер видавництва «Ранок» за напрямом «фізика, математика та інформатика»