Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Наталія Коваль: "Найкращі книги і зошити для навчання дошкільників"
21.10.2016
Доброго, доброго вечора!
Ось і настав вечір третій. Що ж робитимемо сьогодні? Говорять, що середина тижня максимально продуктивна, значить, будемо навчатися.
 

 
Навчальні книги й зошити дуже популярні серед батьків. Хочу додати вам кілька порад з цього приводу:
  • навчання дітей дошкільного віку – це не уроки за партою. Насправді ви можете свої заняття проводити так і там, де зручно дитині. Ми часто це робимо просто на підлозі, або зручно вмостившись у кріслі.
  • це не заняття від і до. Якщо малюк не налаштований, зайнятий іншою грою – не наполягайте.
  • навчання дошкільнят – це перш за все зацікавлення. Пропонуйте дитині позайматися чимось цікавим і починайте це робити самі. Або попросіть допомоги у вирішенні завдання. Малюки дуже люблять допомагати, так вони відчувають себе «дорослими». Багато разів переконалася на власному прикладі – коли дитина бачить, що ви часто – пишете, малюєте, читаєте, ліпите тощо – вона теж буде цим цікавитися. Якось я сиділа за столом, вела розрахунки на папері, якийсь час щось писала. Син сидів поряд, грався-дивився, потім запитав: «А що це ти робиш», «Пишу літери й цифри», - сказала я. «А ти мене навчиш?» І я зрозуміла – дитині стало цікаво, можемо починати.
  • навчання – це клопітка праця. Знадобиться багато вашого терпіння і вміння мотивувати дитину, коли в неї щось не виходить. Рідко що стається гарно з першого разу, особливо, коли ви тільки вчитеся. І це, до речі, не залежить від віку. Але якщо у нас є віра в себе, або поряд є люди, які в нас вірять – обов’язково усе вийде. Тож вірте у свою дитину, не поспішайте критикувати.  Для цього достатньо буде навколишнього оточення. А ви – вірте і підтримуйте. Вона ж бо – найкраща, і ви у цьому впевнені – чи не так?
     
Тож, перші навчальні книжечки. «Вчимося разом» - дуже велика серія, охоплює усі навчальні вміння. А дотепний котик допомагатиме діткам легко запам’ятовувати. До речі, у цих книжечках прекрасні віршики, написані Іриною Сонечко, улюбленицею вже декількох поколінь. 
 
«Перші кроки» - ця серія скоро святкуватиме ювілейний 10-й рік продажу. Плюс цих книжечок – сторінки-сходинки і висічка по контуру букв, цифр, фігур. Легко перегортати, добре видно елемент і тактильна робота, коли пальчиком проводимо по контуру. 
 
«Маленькому пізнайкові» - серія, в якій кожна книжечка це окрема пізнавальна тема. І почитавши їх усі ваш малюк дізнається, хто де живе, хто чим живиться, хто який є тощо. «Відгадай-но» - серія такого ж спрямування, проте для менших дітлахів. Ще одна її перевага – сторінки книжечки легко перетворюються на окремі картки із зображеннями. Скільки можна різних ігор з ними придумати!

   
 
Абетки – їх сила-силенна різних. Тут уже які вам до смаку будуть: великого розміру чи менше, з пазлами чи без, тематичні чи універсальні. Обирайте!
 
    
 
Окремо хочеться сказати про «виховні» книжечки. Нам же часто доводиться дитині пояснювати, чому потрібно мити руки, чистити зуби, бути охайним, не вживати лихих слів тощо. Почитайте разом книжечки із цих серій «Секрети етикету», «Потрібні книжки», «Я слухаюсь маму». Вони вам, дорослим, точно допоможуть).

    
 
Робочі зошити із наліпками для малят. Ми з Богданком займалися по усім зошитам серії. Їх перевага – хороший формат. Є де розгулятися. До речі, це важливо. На сторінці має бути достатньо місця для виконання завдання. Для найменших має бути не більше однієї вправи на сторінку – у цих зошитах так і є. А ще одна дуже цікава перевага, про яку можуть мало знати – спеціально підібрані наліпки. Діти у молодшому дошкільному віці дуже люблять наліпки. У цих зошитах завдання укладені так, що ви їх виконуєте за допомогою наліпок, іноді олівця. Іноді варто наклеїти  потрібну наліпку – часто так і укладають, а тут автори пропонують завдання, де потрібно використати «зайву» наліпку. Стало цікаво – як це! Тоді до зошитів.

    
 
«Навчалочка» - це цілий комплекс зошитів і збірників завдань. Укладені вони відповідно до вікових груп. Тому навчатися за ними можна від 2 років і до вступу у школу.  Комплекс крім зошитів включає ще і тести. За допомогою тестів ви дізнаєтеся чи вдалося вам охопити усі навички вашого віку, чи навіть більше).

   
 
«Перші вправи» - для тих, хто готується піти у школу чи вже навчається у 1 класі. Ці блокноти – тренувальні вправи з письма та лічби.  Усі завдання підібрані з наростанням складності. А формат – дуже зручний для 10-хвилинних письмових занять. Крім того, досить доступна ціна і широкий вибір.
 
А для дошкільняток можете обрати щось із «Міні-прописів», «Багаторазових прописів» (коли написане водним маркером можна витерти і спробувати ще).

    
 
Навчайтеся із задоволенням! Адже лише те, що нам подобається, виходить у нас найкраще!
До наступних осінніх вечорів).
 
 
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: